Juniorky remizovaly na Slavii

P r a h a - Juniorky Zbrojovky remizovaly během svátečního dne na hřišti Slavie 1:1. Vyrovnávací gól inkasovaly minutu před koncem.

Hodnocení trenéra Šrámka: "Do utkání hráčky nevstoupily dobře, vázla kombinace po nepřesných přihrávkách, zbytečně dlouho držely míč a díky těmto individuálním chybám se dostávaly hráčky Slávie do hry. Bohužel to trvalo celou první půlku. Druhá půle byla klidnější, přinesla i šance, bohužel však bez gólové tečky. Hráčky Slávie si dokázaly také vytvořit dvě dobré brankové příležitosti, ale proti byla dnes výborná Slouková. Osm minut před koncem po křídelní akci a centru do vápna zakončila přesně k tyči Jouklová. Bohužel minutu před koncem utkání po hrubé chybě přišel vyrovnávací gól. Vzhledem k průběhu utkání je remíza spravedlivá, nicméně zamrzí přijít tak hloupě o body v závěru utkání."