U19: Zbrojovka podlehla v Příbrami

P ř í b r a m - Starší dorostenci podlehli v onmlazené sestavě na hřišti silné Příbrami 0:3. Ještě za stavu 0:2 dopravili Brňané míč do sítě, pomezní sudí však jejich radost uťal přísně zdviženým praporkem.

Trenéři Wagner a Sklenář: "Do Příbrami jsme odjížděli s cílem odčinit prohru na Spartě. Omlazený celek bez reprezentantů Zikla a Růska začal nebojácně, mužstvo dobře bránilo, soupeře pouštělo jen ke střelám z dálky a vyráželo k nebezpečným brejkům. Ve 12. minutě skončila spolupráce Hykše s Janoškem střelou do tyče, následná Minxova dorážka byla zblokována. Domácím bohužel vyšel ve 37. minutě rohový kop, po němž otevřel skóre Růžek. Těsně před přestávkou pak přišel po centru z pravé strany druhý úder. Do druhé půle jsme vstoupili náporem, hra se odehrávala před brankou domácích. V 79. minutě bohužel Jambora zastavil pomezní rozhodčí, o chvíli později tentýž hráč trefil tyč. Za další tři minuty Gáč poslal míč do sítě po centru Koláčného, pomezní však opět odmával ofsajd, kterému se divili i zadáci domácích. V nastavení pak domácí upravili na konečných 3:0."

25.10.2015 | Martin Lísal

P ř í b r a m - Starší dorostenci podlehli v onmlazené sestavě na hřišti silné Příbrami 0:3. Ještě...