U14: Zbrojovka porazila Baník a upevnila si vedení

B r n o - Zbrojováci kategorie U14 získali na hřišti v Řečkovicích proti Baníku dvoubrankový náskok. Na jejich výhře a potvrzení náskoku v čele tabulky nic nezměnilo ani snížení soupeře v závěru utkání.

Trenéři Vorlický a Kučera: "Sehráli jsme dnes kvalitní utkání s velmi dobře připraveným soupeřem. Od první minuty se hrálo ve velmi ostrém tempu nahoru a dolů na obou stranách. I když soupeř byl velmi nepříjemný v soubojích a neustále hrozil z rychlých protiútoků, byli jsme silnější v držení míče a vytvářeli si brankové příležitosti. Vedli jsme na začátku druhého poločasu 2:0 po brankách Tondy Svobody a Enrico Canalese, který dnes dostal roli ofenzivního hráče. Škoda jen, že jsme nepřidali rozhodující třetí gól, protože jsme v závěru po naší chybě nechali soupeře vstřelit kontaktní branku. Musíme kluky pochválit, že nepropadli panice a závěr zápasu zvládli a dotáhli jej k vítězství. Tím jsme si pojistili první místo a přes zimu budeme nejlepším moravskoslezským týmem v této kategorii."

28.10.2015 | Martin Lísal

B r n o - Zbrojováci kategorie U14 získali na hřišti v Řečkovicích proti Baníku dvoubrankový...