Juniorka zahájila nadstavbu vítězně, výhru v Olomouci trefil Pachlopník

O l o m o u c - Junioři Zbrojovky vstoupili vítězně do nadstavbové skupiny o konečné 11. místo. Na hřišti Olomouce sice prohrávali, po změně stran ale skóre otočil dvěma góly střídající Ondra Pachlopník.

Oba soupeři se letos utkali počtvrté, přičemž pouze jednou dokázal zvítězit domácí tým - to když koncem února Brňané Sigmu porazili 4:0.

Trenéři Dostálek a Doležal postavili do utkání poměrně mladou sestavu, z širšího kádru "áčka" v ní figuroval jen gólman Floder. Jako první se prosadili Hanáci, kteří také díky Baďurově brance vyhráli první půli 1:0.

Po změně stran se Zbrojovka hnala za vyrovnáním a byla lepším týmem. Výsledek se dostavil - v rozmezí sedmi minut se dvakrát prosadil střídající Ondřej Pachlopník a zařídil tak Zbrojovce na úvod nadstavby tři body. Další zápas čeká na Brňany v pondělí 16. dubna, od 14 hodin hostí na Srbské Plzeň.