sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Lukáš Vraštil: Poslední utkání je vždycky důležité, chceme ho zvládnout

Lukáš Vraštil: Poslední utkání je vždycky důležité, chceme ho zvládnout

B r n o - V posledním utkání roku 2017 čeká na fotbalisty Zbrojovky moravské derby se Zlínem. Hraje se v sobotu 2. prosince od 15 hodin. Zbrojovka touží prodloužit vítěznou sérii, což potvrdil i Lukáš Vraštil.

2.12.2017 | Martin Lísal

 

Ten se na podzim pevně zabydlel v obraně Zbrojovky, aktuálně nastupuje na pozici levého beka. "Doma chceme vyhrávat, sbírat body. Víme, že zimní přestávka se hodně odvíjí od toho, jak se zvládne poslední utkání. Zlín také není v úplně komfortní situaci, budeme chtít tento zápas zvládnout," potvrdil.

Co od soupeře očekává? "Zlín přijede asi spíš bořit a chodit do rychlých protiútoků, což ovládá skvěle. Záleží na tom, jaký bude terén. Pokud těžší, bude zápas ještě víc o bojovnosti, o tom, kdo míč dotlačí do brány. Doma jsme ale silní, těžko se od nás vozí body a to budeme chtít potvrdit," burcuje Vraštil.

Motivací navíc může být touha oplatit Zlínu podzimní porážku. "Rádi bychom to odčinili, protože to, co jsme předvedli poslední půlhodinu, bylo šílené. Zápas jsme si prohráli sami," vzpomíná na prohru 1:2.

Zbrojovka už je ovšem v jiné situaci - dvakrát vyhrála a sebevědomí hráčů stouplo. "Není to jen o výhrách, ale také o tom, že víme, co na hřišti hrát, a je to znát. Sami cítíme, že to vypadá líp, má to hlavu a patu. Je fajn, že se nám navíc povedlo v posledních zápasech vstřelit branky a vyhrát, to nám ještě přidalo. Atmosféra je fajn, těšíme se na poslední zápas a myslím, že jsme dobře připraveni na to, abychom jej zvládli," zakončil Vraštil.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz