sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Musíme to brát jako chlapi, můžeme si za to jen a jen sami, ví Vraštil

Musíme to brát jako chlapi, můžeme si za to jen a jen sami, ví Vraštil

B r n o - Další útěk hrobníkovi z lopaty se Brňanům dnes proti Jihlavě nepovedl. Scházelo k tomu přitom relativně málo - vstřelit týmu z Vysočiny jeden jediný gól. To se ale nepovedlo, Zbrojovka z platonické převahy nevytěžila ani šance, natož góly.

19.5.2018 | Michal Hladký, Martin Lísal.

 

Právě v tom spatřoval kámen úrazu i Lukáš Vraštil - jeden z hráčů, který se ujal nevděčné role a předstoupil před mikrofony novinářů. "„Všichni jsme moc zklamaní. Chtěli jsme dnes ještě zažehnout nějakou naději, abychom měli v Ostravě o co hrát. Myslím si, že jsme nehráli v poli špatně, byli jsme silní na míči, ale zase jen po vápno. Ve vápně jsme si nic nevytvořili a tam se zápasy rozhodují. Pokud si nic nevytvoříme, nezasloužíme si vyhrát. Minulý zápas se nám to povedlo změnit, dnes ne,“ komentoval zklamaně další domácí ztrátu, kterých bylo v této sezoně nespočet.

Ještě na začátku jara to přitom vypadalo, že si Zbrojovka v pohodě dokráčí pro záchranu a sezónu dohraje v klidném středu tabulky. „Na podzim jsme se zvedli, vyšla nám i příprava a cítili jsme se sebevědomí. Do ligy jsme šli s tím, že stoprocentně nesestoupíme a vstup do jarní části tomu i nasvědčoval. Pak ale přišla série špatných výsledků a už jsme byli pod dekou. Rozhodující zápas byl doma s Karvinou. Tehdy jsme byli o dvě třídy lepší, ale nedali jsme branku a bylo to. “ našel momenty, kde se ligový ročník lámal.

Sestupovou sezónu Lukáš vnímá jako zatím nejkrušnější období ve své kariéře. „Je to hodně špatné, ale i to fotbalový život přináší a my se z toho teď musíme oklepat a jít dál. Musíme to brát jako chlapi, můžeme si za to sami. Nikdo jiný než naše kabina,“ nehledal před novináři žádné výmluvy.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz