sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6.2018

2 Zbrojovka Brno
1 Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 22.7., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
1.kolo

sobota 28.7.

Vlašim
Zbrojovka Brno
2.kolo

neděle 5.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
3.kolo

sobota 11.8.

Žižkov
Zbrojovka Brno
4.kolo

neděle 19.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Č. Budějovice
5.kolo

sobota 25.8.

Prostějov
Zbrojovka Brno
6.kolo

Nezvládli jsme to takticky, mrzelo po Slavii Přichystala

Nezvládli jsme to takticky, mrzelo po Slavii Přichystala

B r n o - Brněnská kabina po utkání se Slavií štěstím pochopitelně nezářila, musela vstřebávat rok nepoznané pocity z porážky. Jedním z mála hráčů, který měl alespoň nějaký důvod k radosti, byl střelec jediné branky Přichystal.

20.10.2016 | Michal Hladký, Martin Lísal

 

Dvacetiletý hráč, který se teprve pomalu seznamuje s první ligou, prožívá poměrně vydařené období. Proti Spartě připsal první ligový gól v kariéře, v Jablonci zaznamenal gólovou přihrávku a proti dalšímu z pražských "S" se trefil znovu. „Dostal jsem dobrou přihrávku, jejich brankář vyběhl docela pozdě a nechal si na zadní tyči velký prostor, tak jsem mu to tam uklidil,“ popisoval svoje mazácké zakončení.

Rozpovídal se pak i o svém celkovém výkonu. „První poločas z mojí strany nebyl špatný. Ve druhé půlce jsem ještě mohl několikrát lépe nahrát a výsledek jsme měli otočit, pak bych byl určitě mnohem spokojenější,“ našel si brněnský mladík i přes vstřelený gól nějaké rezervy.

Zde však veškerá jeho radost končila, z celkového výsledku si totiž jako zbytek domácího týmu nic pozitivního odnést nemohl. „Hned na začátku jsme v zápase zaspali, dostali jsme gól, při kterém jsme blbě vyřešili odražený míč a už jsme se vezli," komentoval výkon svého týmu v první půli. „V druhé půlce to pak bylo úplně to stejné. Říkali jsme si, že nepodceníme začátek, a stejně se to stalo,“ hodnotil zklamaně druhé dějství.

„Dnes jsme to celkově nezvládli takticky. Nikdo z nás na centrech nebyl tam, kde měl být. Řekli jsme si, že stoperům vždy bude pomáhat jeden záložník, dnes tam u těch odražených balónů ani jeden nebyl,“ doplnil další příčiny brněnského neúspěchu. „Teď se zkrátka budeme muset zase vrátit nohama zpátky na zem a začít úplně od znova a makat. O víkendu se pak musíme pokusit porazit alespoň Mladou Boleslav,“ vytyčil Jakub pro sebe a pro spoluhráče nelehký úkol do následujících dnů.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz