sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

PREVIEW: Zbrojovku čeká nedělní utkání v Karviné

PREVIEW: Zbrojovku čeká nedělní utkání v Karviné

B r n o - Nejvyšší soutěž pokračuje o víkendu osmým kolem, Zbrojovka se představí v neděli 23. září na hřišti Karviné. Duel sousedů v tabulce má výkop v 17 hodin.

21.9.2017 | Martin Lísal

 

Oba soupeři mají na kontě doposud čtyři body. Také vzájemná zápasová bilance je vyrovnaná - oba loňské duely skončily remízou 1:1, nejprve venku, v předehrávce jarní části pak stejný výsledek trefil na Srbské v samém závěru Lukáš Vraštil.

Samotný pohled na tabulku poměrně jasně naznačuje, oč v utkání půjde. "Měli jsme celý týden na to, abychom mužstvo dokázali připravit. Situaci vnímáme, i hráči jsou s ní pochopitelně obeznámeni. Jde jen o to, abychom se dobře nachystali a vybrali správnou zápasovou sestavu," řekl před utkáním trenér Dostálek.

K dispozici má po kalamitě, která mužstvo postihla během reprezentační pauzy, přece jen už více možností. "Potěšující je, že se do tréninkového procesu zapojil Miloš Kratochvíl. Tomáš Jablonský nabírá kondici, kterou během nucené pauzy trošku ztratil. K dispozici tak máme širší kádr, než jsme měli doposud," informoval kouč.

Už zaznělo, že náš nedělní soupeř je na tom bodově naprosto stejně. Naposledy doma v divokém utkání podlehl Olomouci 3:5. "Jsme přesvědčeni, že udělají maximum pro to, aby se takový zápas neopakoval. Jinak ale platí, že se soustředíme hlavně na sebe. Máme nachystané nějaké varianty, co se týče sestavy i taktického záměru. Nyní je chceme dopilovat," pokračoval Dostálek, jehož svěřence ještě čekají dvě tréninkové jednotky.

Jakmile skončí sobotní trénink, mužstvo nabere směr Moravskoslezský kraj. "Odjíždíme s předstihem, zůstáváme v Ostravě. Nejsem úplně příznivcem takových předzápasových soustředění, ale vzdálenost je taková, že nechceme ponechat nic náhodě," zakončil Dostálek.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz