sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6.2018

2 Zbrojovka Brno
1 Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 22.7., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
1.kolo

sobota 28.7.

Vlašim
Zbrojovka Brno
2.kolo

neděle 5.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
3.kolo

sobota 11.8.

Žižkov
Zbrojovka Brno
4.kolo

neděle 19.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Č. Budějovice
5.kolo

sobota 25.8.

Prostějov
Zbrojovka Brno
6.kolo

Polák po Příbrami: Z výsledku jsme všichni zklamaní

Polák po Příbrami: Z výsledku jsme všichni zklamaní

B r n o - Po zranění Pavla Zavadila teď vede Zbrojovku s kapitánskou páskou Jan Polák. Stejně tomu bylo i v utkání proti Příbrami, ve kterém domácí hráči na konci utkání ztratili tři body a oba týmy se tak nakonec rozešly s remízou a jednobodovým ziskem.

21.11.2016 | Michal Hladký, Martin Lísal

 

Zbrojovka letos ztrácí právě s papírově slabšími soupeři, kromě nerozhodného výsledku proti středočeskému klubu mají hráči a fanoušci na paměti i ztráty proti Jihlavě či Hradci. „Těžko říct, proč nám to proti těmto týmům nejde. Dá se říci, že jsme většinu těch zápasů vždycky dotahovali. Navíc se nám nedaří uhlídat standardky právě jako dnes,“ snažil se zkušený záložník hledat důvody, proč Brno rozdává body soupeřům z nižších pater tabulky.

V průběhu utkání navíc domácím zatrnulo i v momentě, kdy právě domácí lídr vynuceně střídal. „Měl jsem menší problém se svalem, a tak jsem nechtěl riskovat vážnější zranění a raději jsem šel ze hry,“ komentoval moment, kdy pustil na hřiště Matúše Lacka.

Vzápětí pak pokračoval v hodnocení samotného zápasu. „Z výsledku jsme všichni zklamaní. Utkání pro nás nezačalo moc dobře, penalta byla nepříjemná. Naštěstí se nám do půlky podařilo otočit, i pak jsme si vypracovali nějaké šance. Nakonec jsme se bohužel nechali zatlačit, z čehož vyplynul i roh, po kterém jsme inkasovali. Máme tedy jen bod a musíme jet dál.“

Celé utkání probíhalo v celkem nervózní atmosféře, způsobené i některými výroky rozhodčích, které především domácí hráče moc nepotěšily. „K rozhodčím se nechci vyjadřovat. I pro ně jsou tyto situace hodně těžké. Byla tam sice malá rozhodnutí, která mohla být jinak, ale od toho jsou tu jiní, aby to posoudili,“ dodal na adresu sudích.

Řeč přišla také na veselejší záležitosti, jako je třeba vedení Michala Škody v tabulce střelců. „Je to paráda, mohl mu tam padnout ještě i ten třetí. Ale jinak je samozřejmě super, že nám teď na hřišti takto pomáhá a svými góly nás podporuje, protože to potřebujeme. Zásluhu na tom má určitě i Řezňa, kterému to sice tolik nepadá, ale odvádí tam spoustu práce a dost pomáhá Michalovi,“ chválil kapitán své spoluhráče z útoku.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz