sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 22.7., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
1.kolo

sobota 28.7.

Vlašim
Zbrojovka Brno
2.kolo

neděle 5.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
3.kolo

sobota 11.8.

Žižkov
Zbrojovka Brno
4.kolo

neděle 19.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Č. Budějovice
5.kolo

Třetí gól beru na sebe, nehledal výmluvy Petr Pavlík

Třetí gól beru na sebe, nehledal výmluvy Petr Pavlík

B r n o - Ačkoliv i v sobotním domácím zápase s Mladou Boleslaví se Zbrojovka prezentovala sympatickým výkonem, na body bohužel nakonec nedosáhla. Utkání totiž rozhodl hostující Mebrahtu, který se trefil do černého hned třikrát. Zatímco mladoboleslavský hrdina se po zápase tetelil blahem, brněnskému stoperovi Petru Pavlíkovi zůstaly jen oči pro pláč.

22.4.2017 | Michal Hladký, Martin Lísal. FOTO: Jaroslav Drápal (FOTEX)

 

Brněnská defenziva poprvé během jarní části na Srbské inkasovala, a to hned třikrát. „Všichni jsme zklamaní, protože jsme cítili, že dnes určitě máme na to bodovat,“ začal smutně nepostradatelný pilíř brněnské obrany. „První gól byl takový nijaký, druhý byl z penalty, ke které se nemůžu a ani nechci vyjádřit... A pak ten třetí, kde jsem měl ten dlouhý balón trefit a odhlavičkovat. Bohužel jsem to nedoskočil, tak to beru na sebe,“ sypal si "Holub" popel na hlavu.

Právě třetí branku Brňané inkasovali velmi rychle po rozehrávce a nabízela se tak otázka, zda za gólem nestála ztráta koncentrace celého týmu. „To ne! Třetí gól jednoznačně beru jen na sebe, nikdo jiný za něj nemůže," ještě jednou rázně odmítnul, že by na inkasovaném gólu nesl vinu ještě někdo další.

Zatímco na začátku jara v Králově Poli diváci moc gólů neviděli, nyní se v zápasech Brna s góly roztrhl pytel a ani tento pětigólový mač nebyl výjimkou. „Nic se u nás nezměnilo, všichni trénujeme pořád stejně. V některých zápasech, kde jsme udrželi vzadu nulu, jsme měli i trochu štěstí. Dnes jsme ho bohužel neměli. Oni dali více gólů, a proto dneska vyhráli,“ přidal svůj jednoduchý pohled na gólovu obrodu v brněnských utkáních.

Tři branky v brněnské síti mohly mrzet ještě o to více, že v případě výhry dnes mohla Zbrojovka slavit téměř jistou ligovou záchranu. „Na to my nehledíme. Chceme vyhrát každý zápas, který hrajeme. Na utkání v Jihlavě teď vůbec nemám myšlenky. Nejdřív si to musím srovnat v hlavě a musíme si s trenéry rozebrat dnešní zápas,“ uzavřel svoje povídání brněnský dříč.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz