sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6.2018

2 Zbrojovka Brno
1 Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

neděle 22.7., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
1.kolo

sobota 28.7.

Vlašim
Zbrojovka Brno
2.kolo

neděle 5.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
3.kolo

sobota 11.8.

Žižkov
Zbrojovka Brno
4.kolo

neděle 19.8., 18:00

Zbrojovka Brno
Č. Budějovice
5.kolo

sobota 25.8.

Prostějov
Zbrojovka Brno
6.kolo

VIDEO: Trenér Habanec hodnotí utkání s Karvinou

VIDEO: Trenér Habanec hodnotí utkání s Karvinou

B r n o - Po nadějném úvodu přišla křeč, blamáž v podobě domácí prohry odvrátil na poslední chvíli Lukáš Vraštil. Zbrojovka tak z utkání proti Karviné získala alespoň bod, byť chtěla a nutně potřebovala tři.

3.12.2016 | Martin Lísal

 

Domácí kouč Habanec tak při zápasovém hodnocení nemohl být spokojen. "Kdyby to ve 20. minutě bylo 2:0, nikdo by se nemohl divit. Bohužel se tak nestalo, od té doby jsme začali hrát trochu jinou hru. Křídla se stahovala do středu hřiště, místo toho, abychom hru roztahovali. Až do samého závěru to byla velká křeč. Pak se nám povedlo alespoň vyrovnat, ale jednoznačně je to pro nás málo. Zápas i celý podzim hodnotím musím hodnotit jako neúspěšný," komentoval na pozápasové tiskovce.

Už o pauze byla z kabiny Brna slyšet bouřka. Není divu - po dvou obřích šancích se hra Zbrojovky pozvolna změnila a upadla do šedi. "Kromě dvou situací jsme hráli jakousi házenou, všichni najednou chtěli hrát ve středu hřiště, kde nešlo projít. Hráli jsme úplně jinak, proto to burácení. To, že jsme chvilku potom nevystoupili na Šislera, který to trefil snad nártem a míč zapadl se štěstím do brány, to už bylo k zamrzení," použil kouč Habanec ještě hodně mírné slovo.

Závěrečné vyrovnání na konečném účtování až tak moc nezměnilo. Devátá remíza, celkem patnáct bodů, dva body od sestupu. "Podzim byl neúspěšný. Chtěli jsme se dostat na hranici dvaceti bodů, pět bodů nám tak chybí k tomu, abychom mohli tvořit zase o kousek výš. Místo toho víme, že rekonstrukce bude daleko hlubší a musíme si vyjasnit spoustu otazníků," naznačil Habanec, že Zbrojováky čeká krušná zima.

Ve chvílích největšího herního zmaru se z tribun ozývalo skandování, žádající odvolání trenéra. "Už jsem to jednou zažil, před osmi lety v Ústí, kdy jsem začal poprvé něco tvořit v profesionálním fotbale. Je to názor diváků, se kterým se musím popasovat, poprat a dál pracovat na sto procent. Čas ukáže," zakončil Habanec tiskovku.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz