sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Vraštil po Karviné: Radost z gólu nemám, chtěli jsme vyhrát

Vraštil po Karviné: Radost z gólu nemám, chtěli jsme vyhrát

B r n o - První ligový gól v barvách Zbrojovky si možná Lukáš Vraštil maloval jinak. V samém závěru utkání s Karvinou skóroval hlavou, byl z toho ale pouze bod. Sám talentovaný stoper si dobře uvědomoval, že to je v brněnské situaci málo.

3.12.2016 | Martin Lísal, Jakub Sabol

 

Lukáši, nakonec jste získali alespoň bod, ale předpokládám, že spokojeni nejste.
Souhlasím. Chtěli jsme vyhrát, bod je rozhodně málo.

Jak jsi viděl tu gólovou situaci?
Už při té standardce jsem věřil, že bych mohl dát gól. Soupeř to odvrátil, ale Zavoš míč dobře vrátil zpět, já byl za obráncem a trefil to na zadní tyč. Bohužel nemám ani radost, potřebovali jsme vyhrát a nevyhráli. Tři body by byly klíčové a ten gól bych za ně klidně vyměnil.

Zbývaly asi dvě minuty do konce. Věřil jsi, že ještě branku vstřelíte?
Určitě jsem věřil. Vždycky musíte věřit do poslední chvíle.

Jaký byl podle tebe dnešní zápas?
Myslím si, že takticky jsme Karvinou přehrávali, ale bohužel jsme si až na prvních deset minut nevytvořili skoro žádné šance. Ty proměnit, asi by to vypadalo jinak.

Bylo těžké se vyrovnat s inkasovaným gólem krátce po půli?
Určitě. Když dostaneme takový hloupý gól, je to potom ještě těžší. Člověk útočí do plných, nám se navíc nedařilo, míče odskakovaly. Bod je prostě málo.

Poločasový projev trenéra Habance byl slyšet až na tribunu. Zažil jsi někdy takový vítr?
Asi už ano. Dá se to pochopit, za takového stavu bylo jasné, že bude potřeba zvýšit hlas.

Zima bude asi hodně náročná, že?
Ano, jsme již několik kol pod tlakem. Ale na to se nemůžeme vymlouvat. Zima bude klíčová a my musíme makat tak, aby se to, co bylo na podzim, neopakovalo. Tenhle tým má na to hrát v tabulce hodně vysoko a snad to na jaře potvrdí. Liga je vyrovnaná. My jsme chlapi, nějak se s tím musíme popasovat.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz