Mistr Juniorské ligy2012/13 (FC Zbrojovka Brno)

Články o hráči

Aktuality

22.9.2014

Zbrojovkačky v reprezentaci

Početné zastoupení má Zbrojovka v ženských reprezentačních výběrech. Součástí týmu U17 (zápasy v Maďarsku 22. a 24. září jsou Hana Ducháčková, Kristýna Příkaská, Markéta Klímová, Tereza Krištofová a Šárka Slouková. Náhradnicemi jsou Katka Kukučová a Michaela Kotlánová. V reprezentaci U15 (soustředění v Nymburku) figurují Šárka Krištofová, Nela Krejčířová a Aneta Malatová, náhradnicemi jsou Kateřina Oklešťková a Adéla Rečková.

22.9.2014

Jedenáctka 8. kola

I po 8. kole má Zbrojovka své zástupce v hlasování o jedenáctku kola. Konkrétně to jsou Pavel Košťál (střed obrany), Jan Sýkora (pravá záloha) a Stanislav Vávra (útok). Hlasovat můžete pod tímto odkazem.

19.9.2014

Zbrojováci v Jedenáctce kola!

Do ideální jedenáctky 7. kola nejvyšší soutěže se dostali nakonec dva zástupci Zbrojovky - gólman Václav Hladký a záložník Pavel Zavadil. Gratulujeme!

18.9.2014

Zbrojováci v repre U16

Ve druhém utkání proti Slovensku se národnímu týmu U16 nevedlo, podlehl 1:2. Na hřišti strávil celý zápas Martin Zikl, v jeho průběhu se do hry dostali i Martin Kropáček, Filip Jordan a Dan Jambor.

17.9.2014

Skvělý úspěch Vávry

Celkem osm médií sestavuje po každém kole ideální jedenáctku. Třem borcům se po 7. kole podařilo proniknout do všech ideálních sestav. A je mezi nimi i autor dvou branek z Edenu Stanislav Vávra. Kromě něj se to stejné podařilo Harbovi z Jihlavy a Romerovi z Jablonce. Stando, gratulujeme!

17.9.2014

V utkání národního týmu U16 proti Slovensku (3:1) se představili všichni čtyři zástupci Zbrojovky. Martin Kropáček odehrál celý zápas, Dan Jambor bojoval do 69. minuty a přihrával na třetí gól. Filip Jordan byl střídán po první půli a Martin Zikl se dostal na hřiště jako střídající hráč v 54. minutě. Odveta se hraje ve čtvrtek od 11 hodin.

16.9.2014

Záleský v reprezentaci

Gólman Zbrojovky David Záleský obdržel i tentokrát pozvánku na soustředění národního týmu U18, konané ve dnech 21. až 25. září. Součástí jsou i dva přípravné zápasy s Belgií (23. září v Jihlavě a 25. září v Polné).

16.9.2014

Jedenáctka 7. kola

V hlasování o ideální jedenáctku 7. kola má Zbrojovka hned pět zástupců - Hladkého, Zavadila, Briganta, Vávru a trenéra Kotala. Odměnit hráče a trenéra za skvělé představení v Edenu můžete zde.

15.9.2014

Ve Znojmě 8. října

Odložený zápas 3. kola Poháru FAČR mezi 1. SC Znojmo a Zbrojovkou Brno se uskuteční ve středu 8. října ve Znojmě, výkop bude v 16 hodin.

12.9.2014

Dnešní duel živě na ČRo

Dnešní utkání na hřišti pražské Slavie můžete kromě TV kanálu SlovakSport a onlajnů sledovat také přímým přenosem prostřednictvím stránkách Českého rozhlasu.