sobota 11.3.2017

0 Zbrojovka Brno
0 Bohemians 1905
20.kolo

neděle 19.3.2017

0 Hradec Králové
0 Zbrojovka Brno
21.kolo

neděle 26.3.2017

2 Opava
1 Zbrojovka Brno
Čtvrtfinále

sobota 1.4., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
22.kolo

neděle 9.4., 17:30

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4., 15:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
24.kolo

sobota 22.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
25.kolo

sobota 29.4.

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 6.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5.

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5.

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Soupiska ženy - Juniorky 2016/2017

# post jméno narozen věk výška váha
28 B Nikola Kučerová        
16 O Adéla Jašková        
4 O Eliška Jordánková        
11 O Eva Kubová        
7 O Simona Novotná        
19 O Zuzana Otrubová        
2 O Kateřina Šedá        
3 O Markéta Vykouřilová        
18 Z Tereza Frantová        
10 Z Alena Gruberová        
12 Z Kateřina Haubertová        
6 Z Tereza Klemšová        
6 Z Tereza Kukaňová        
5 Z Markéta Nová        
14 Z Zuzana Řezáčová        
12 Z Sára Sadílková        
15 U Ema Bagarová        
22 U Tereza Dočekalová        
9 U Markéta Horáčková        
11 U Yevheniya Murnyk        
  průměr: 0 let  cm  kg
 

Aktuality

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

10.3.2017

Pohárové utkání v reprepauze

Čtvrtfinále MOL Cupu s Opavou odehrajeme v reprezentační pauze, konkrétně v sobotu 25. března v 19:15. Zápas bude vysílat Česká televize.

10.3.2017

Na Spartě v neděli 9.4.

Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy na hřišti Sparty sehrajeme v neděli 9. dubna v 17:30. Duel vysílá stanice O2 Sport.

9.3.2017

Sokol do Znojma

Zbrojovák Pavel Sokol bude ve zbytku této sezony působit v druholigovém Znojmě.

7.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Lukáš Vorlický a Antonín Svoboda byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Itálii (14. a 16. března).

6.3.2017

V MOL Cupu do Opavy

Ve čtvrtfinále MOL Cupu se fotbalisté Zbrojovky představí na hřišti Opavy. Oficiálním hracím dnem je 5. duben.

27.2.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro dva přípravné zápasy se Švýcarskem (7. a 9. března). Mezi náhradníky figurují Claude Lhotecký a Kvido Formánek.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz