I juniorky získaly tři body

Proti Pardubicím se ženám tento víkend dařilo, uspěly i juniorky. Hattrickem se blýskla Hádlíková, Brňanky vstřelily tři ze sedmi branek z trestných kopů!

Juniorky po překvapivé výhře na Slavií minulý týden zklamaly v Plzni a dnes si chtěly napravit reputaci, což se jim povedlo.

Již ve druhé minutě se prosadila Hádlíková, která střelou z první prostřelila gólmanku soupeře. Ve 12. minutě kopala Novotná trestný kop a míč umístila nechytatelně pod břevno. O třetí branku se postarala Hádlíková, která proměnila svůj sólový únik v 16. minutě.

Juniorky i nadále ovládaly hru a soupeřky z Pardubic k ničemu vážnějšímu nepustily. V 35. minutě zahrávalo Brno opět trestný kop, tentokrát byla exekutorkou Honková a pěkná střela skončila pod břevnem.

Druhá půlka byla opět z naší strany velmi dobrá a převahu korunovala svou třetí brankou v zápase Hádlíková, kterou do zakončení vyslala Chlumová. Když už to vypadalo, že zápas skončí 5:0, což byl pro hosty přijatelný a milosrdný výsledek, vzhledem k počtu neproměněných šancí, prosadila se dvě minuty před koncem Špičková a v poslední minutě proměnila další trestný kop střelou do růžku kapitánka Chlumová.