První duel sezony Zbrojovka zvládla, Trenčín zdolala 1:0

N e m š o v á - Vstup do přípravy hráčům Zbrojovky vyšel, v prvním utkání porazili Trenčín 1:0. Jediný gól vstřelil David Jukl. Druhé utkání začíná v 17:30.

První ze dvou zápasů rozhodla vydařená akce Michala Škody, který využil chyby v obraně Trenčína, zpětnou přihrávkou našel Davida Jukla, jehož pěkná střela zapadla do domácí branky.

Na trenčínských fotbalistech bylo znát, že jejich příprava je o něco delší a jejich liga se už pomalu blíží. Trenčín si vytvořil mírnou převahu, v první půli nastřelil tyč. Potěšitelná pro trenéra Grmelu byla skutečnost, že mezi tyčemi si výborně vedl Radek Petr, který zneškodnil tři šance domácích.

Po přestávce byla převaha Trenčína znatelnější, našim hráčům po týdnu tvrdé fyzické přípravy docházely síly. Přesto pět minut před koncem mohl Petr Glaser vítězství Zbrojovky potvrdit, ale nastřelil tyč.

V 17.30 začal druhý zápas mezi Trenčínem a Zbrojovkou, Zbrojovka do něj nastoupila v této sestavě: Hladký – Hyčka, Schuster, Pernica, Husár – Pašek, Frejlach, Zavadil, Lutonský – Markovič, Mezlík.