Remízu v Karviné zajistili v závěru Šural s Přichystalem

K a r v i n á - Deset minut před koncem se zdálo, že Zbrojovka na hřišti Karviné podruhé okusí hořkost porážky. To ale odmítli Jakubové Šural a Přichystal, kteří se svými góly postarali o remízu 2:2.

Úvod utkání nebyl ze strany Zbrojovky povedený, po pěti minutách hry se totiž prosadil nový muž v sestavě Karviné, Zbyněk Pospěch.

Brňané se do vyšší provozní teploty dostali přibližně po dvaceti minutách hry, své šance ale v branku nepřetavili - neuspěl Kučera ani vedle branky hlavičkující Akpua.

Domácí celek po změně stran prostřídal a Zbrojovka měla ve druhé půli - místy za hustého sněžení - více ze hry. Paradoxně ale padl gól na druhé straně, když na 2:0 zvýšil Nimely. Brňané se ale nevzdali, deset minut před koncem snížil Jakub Šural a v samém závěru trefil remízu Jakub Přichystal.

Václav Kotal: "Utkání bylo typické pro toto období. Poměrně rychle jsme inkasovali zbytečný gól vinou chyby na levé straně hřiště, své šance jsme nevyužili. Soupeř ve druhé půli zvýšil, my jsme na stav a vývoj reagovali přeskupením sil. Přichystal se posunul na hrot, celkově se naše hra zlepšila, což vedlo k vyrovnání."

PREVIEW: Zbrojovka změří síly s ambiciózní Karvinou
20.01.2016 | Martin Lísal

B r n o - Není čas na oddych, je tu další zápas. Po včerejší výhře nad Dunajskou Lužnou míří Brňané...