Třetí nula v řadě. Zbrojovka zdolala i Ružomberok

B r n o - Defenziva Zbrojovky odolala třetímu soupeři v řadě, v utkání s Ružomberokem sekóroval pouze obránce Brna Jakub Jugas. Díky jeho chytré trefě Brňané zvítězili 1:0.

Zbrojovka začala opět aktivně, již v 6. minutě zazlobil obranu soupeře Sýkora. vystihl špatnou rozehrávku a snažil se špičkou kopačky umístit míč do sítě, trefil ovšem jen Seneckého.

Střelecky aktivní Slančík poté dvakrát mířil mimo tyče, hosté zaměstnávali Hladkého po standardních situacích - Saparův přímák ani rohové kopy se ovšem neujaly.

Nejhezčí momenty první půle přišly v závěrečné čtvrthodině. Nejprve napřáhl stejně jako v sobotu Roman Fischer - a také tentokrát jeho utěšená rána trefila jen brankovou konstrukci. Za dalších pět minut ale tentýž hráč vybídl ke skórování Jakuba Jugase, mládežnický reprezentant chytře přehodil Seneckého a Zbrojovka vedla.

Po změně stran se zatřásla branková konstrukce opět, tentokrát ji rozezvučel hostující Gerec. Zbrojovka poté prostřídala a zejména Brigant obranu soupeře "větral" jak se patří.

Větší možnosti se ale ani jeden ze soupeřů nedočkal, hra byla lehce rozháranější, než v úvodní půli. Zbrojovka nakonec vedení udržela a porazila svého soka i letos.