Žádná lítost. Juniorka nasázela poslednímu Třinci osm branek

B R N O - Očekávání před pondělním utkání Juniorky s hosty z Třince ani nemohla být jiná. Tři body nutné k zachování kontaktu s čelem soutěže měly být proti poslednímu Třinci snadnou kořistí, a tak se také stalo. K pěti brankám v první půli přispěl hattrickem Petr Rybička a po devadesáti minutách se ukazatel skóre zastavil až na čísle osm.

Domácí Zbrojovka mačkala Třinec od úvodních minut a poté, co hosté přežili úvodní desetiminutovku, spustil kanonádu dvěma zásahy v rozmezí jediné minuty Petr RYBIČKA. Ojedinělé zaváhání středu brněnské obrany potrestal o chvíli později Pavel TOBIÁŠ, v kontextu celého zápasu to ale pro Zbrojovku komplikaci neznamenalo. Za pět minut bylo vedení opět dvougólové, když povedenou akci zakončoval do prázdné brány Pavel SOKOL

Myšlenky Třineckých na potenciální odpor zlomila Zbrojovka ještě před půlí, to když si trefu připsal aktivní Jakub PŘICHYSTAL, který následně pomohl zkompletovat hattrick RYBIČKOVI.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Brno na hřišti jasně dominovalo a skóre dále rostlo. Podruhé se mezi střelce zapsal SOKOL, po individuálním uvolnění překonal Adamušku také Marek VINTR a poslední zásah měl v závěru na svědomí střídající Miroslav KROUTIL.

Po jednoznačném výkonu i výsledku se ale Junioři musí rychle přeorientovat na náročnějšího soupeře, když v příštím kole zajíždí na hřiště páté Bohemky.

Juniorka hostí Třinec, hraje se od 14:30 v TCM
06.03.2017 | Martin Lísal

B r n o - Také juniorku dnes čeká třetí jarní utkání. Dnes od 14:30 vyzve v areálu TCM v Brněnských...