Ženy neudržely vedení a podlehly doma Dukle

R o s i c e - Zbrojovačky zakončily první část ligové soutěže utkáním s Duklou. Po nadějném startu vedly 2:0, soupeřkám se ale zdařil ukázkový obrat a nakonec si zpět do Prahy vezou všechny body.

Začátek zápasu vyšel Zbrojovačkám náramně. Ve čtvrté minutě se na hranici vápna uvolnila Lišková a zakončila přesně k tyči. V desáté minutě pak stejná hráčka zužitkovala hlavou rohový kop Kotlánové a poslala Zbrojovačky do dvoubrankového vedení.

Místo potřebného klidu se však na kopačky Zbrojovaček začala vkrádat nervozita a aktivitu přenechávaly hráčkám Dukly. Ve třicáté minutě přišla první rána a snížení z kopačky Kantarské. Aby toho nebylo málo, tak těsně před poločasovým hvizdem vyrovnala Adéla Šturmová.

Další ránu sebevědomí Zbrojovačak vrazila po pauze Kantarská, která tím dokonala obrat. Blízko k vyrovnání byla Odehnalová, ale Dolejšová její střelu vytáhla na břevno a následně i na roh.

Po hodině hry přišel další gól hostů, domácí Kukučová si ve snaze zabránit Kantarské ke vstřelení branky ve skluzu dala výstavní vlastňák, kdy vymetla růžek branky Bečicové. Kompletaci hattricku si nechala Kantarská až na závěr, kdy pohřbila veškerou snahu Zbrojovaček o zkorigování výsledku a pojistila tříbodovou zásilku, kterou si Dukla odváží z Rosic.