U12: Zbrojovka má další výhru, porazila Jihlavu

B r n o - Zbrojováci kategorie U12 si o víkendu připsali další výhru, doma porazili Jihlavu 27:5. Nejlepším střelcem byl se šesti góly Martin Březina.

Trenéři Rehák a Třináctý: "V krásný sobotní den jsme sehráli další výborné utkání. Obzvlášť první poločas byl excelentní. Nelehkému soupeři z Jihlavy jsme již v úvodních minutách dali několik gólů a nepolevili až do poločasu. Byli jsme výborně uvolnění, vnímali jsme jednotlivé herní situace a jejich souvislosti a dařilo se nám nacházet jejich efektivní řešení. Jedinou stinnou stránkou je vstup do druhého poločasu. Mluvili jsme k hráčům moc a dlouho? Každopádně dík patří hráčům za to, jak k zápasu přistoupili a jak si jej užili. A také rodičům, kteří nás podporovali. Hráči jim za to po zápase poděkovali bouřlivým potleskem.

21.09.2014 | Martin Lísal

B r n o - Zbrojováci kategorie U12 si o víkendu připsali další výhru, doma porazili Jihlavu 27:5....