U16: Zbrojovka porazila Olomouc a je druhá

B r n o - Také Zbrojováci kategorie U16 svůj zápas se Sigmou zvládli. V duelu tradičních rivalů skóroval v první půli dvakrát Vorlický, ve druhé Tonda Svoboda a Brňané tak zvítězili 4:1.

Trenéři Horák a Vorlický: "V mistrovském utkání proti Sigmě Olomouc jsme dominovali v herních činnostech jednotlivce i herních kombinacích. Rozhodla naše rychlost reakce a variabilita v řešení útočné fáze. Naši převahu jsme vyjádřili i gólově. V prvním poločase byl dvakrát uvnitř pokutového území faulován Tonda Svoboda a penalty proměnil Lukáš Vorlický. Měli jsme také výborný vstup do druhého dějství. Za svoji pracovitost pro tým byl odměněn Tonda Svoboda a s přehledem proměnil šance, které mu spoluhráči vytvořili. V dalším průběhu jsme kontrolovali hru a trpělivě drželi míč na polovině soupeře. Sigma se střelecky prosadila pouze jednou, po rohovém kopu deset minut před koncem. Jsme spokojeni s tím, že se nám celé utkání podařilo odehrát ve vysokém tempu a naše hra měla svoji tvář."

29.09.2016 | Martin Lísal

B r n o - Také Zbrojováci kategorie U16 svůj zápas se Sigmou zvládli. V duelu tradičních rivalů...