U15: Zbrojovka v Olomouci poprvé prohrála

O l o m o u c - Starší žáci Zbrojovky (U15) poprvé v sezoně prohráli, na hřišti Olomouce podlehli těsně 1:2. V tabulce jsou aktuálně druzí s dvoubodovou ztrátou na Baník, na jehož pažitu o víkendu zakončí podzimní část.

Trenéři Kolouch a Kučera: "Dnes jsme poprvé v podzimní části soutěže prohráli, přestože jsme nebyli horší než soupeř. Zejména v prvním poločase jsme byli daleko aktivnějším týmem, měli jsme více ze hry a vytvořili si dostatek příležitostí k zakončení. Chyběl nám ale větší důraz v pokutovém území a tak naše šance končily v rukou brankáře nebo vedle. A kdy už byl i brankář soupeře překonán, zastavila se střela jen na tyči brankové konstrukce. Bohužel nám vůbec nevyšel úvod druhého poločasu, kdy jsme po zbytečných chybách dvakrát během čtyř minut inkasovali. Branka kapitána Enrica Canalese, kterou snížil na 2:1, přišla bohužel pozdě, protože i když jsme si v závěru zápasu vytvořili tlak, na vyrovnání už zbývalo málo času. V posledním utkání na hřišti v Ostravě nás čeká zápas o to, kdo bude přezimovat na prvním místě v tabulce. Baník má výhodu domácího prostředí a stačí mu v utkání neprohrát."

09.11.2016 | Martin Lísal

O l o m o u c - Starší žáci Zbrojovky (U15) poprvé v sezoně prohráli, na hřišti Olomouce podlehli...