Junioři Olomouce v šestigólovém utkání přestříleli Zbrojovku

B R N O - Po třech remízách porážka. Ještě po hodině hry utkání se Sigmou se zdálo, že Junioři obligátně přidají do své sbírky již počtvrté výsledek 2:2. Hosté si ale do závěrečné třetiny hry schovali další dvě trefy a odjíždí ze Srbské s plným bodovým ziskem.

Po třech remízových zápasech chtěla brněnská Juniorka na domácí půdě konečně okusit chuť tří bodů, k čemuž jí měla svou přítomností v sestavě napomoci i dvojice Ashiru - Přichystal. Lépe však na Srbské začala Sigma, když po čtvrthodině hry využil Marcel KRAYZEL nedůrazu Zbrojováků při bránění rohového kopu.

Odpověď Zbrojovky byla blesková. Z penaltového puntíku se i přes Spurného vystihnutí směru dokázal prosadit Dominik JANOŠEK a bylo srovnáno. Reakce Sigmy byla ovšem ještě pohotovější, když se po další odehrané minutě trefil ranou k tyči Martin HÁLA.

Zbrojovka si v závěru půle vypracovala tlak a dokázala srovnat i podruhé. A to opět kopačkou Dominika JANOŠKA. Ten si dvě minuty před pauzou naběhl ve vápně na padající míč a parádním volejem určil poločasové skóre.

Ve vyrovnaném utkání šla Sigma do vedení i potřetí. Zbrojovácká obrana znovu nedokázala po rohu uhlídat Marcela KRAYZELA, a ten doklepl do sítě míč poté, co proskákal Halouskovým malým vápnem. Na tento zásah už Brno odpověď nenašlo. Naopak, třetím dvougólovým střelcem utkání se stal po standardní situaci Martin HÁLA a rozhodl tak o tom, že se Sigma bude po výsledku 2:4 na Hanou vracet s plným bodovým ziskem.

Juniorka hostí Olomouc, hraje se od 15 hodin na Srbské
21.08.2017 | Martin Lísal

B r n o - Juniory Zbrojovky dnes čeká čtvrté soutěžní utkání, na Srbské hostí od 15 hodin...