Juniorka prohrála na hřišti Bohemians, rozhodl druhý poločas

P r a h a - Brněnská juniorka jela po domácí prohře se Spartou do Prahy, kde čekali domácí Bohemians. Po bezbrankové první půli rozhodly dva slepené góly, Klokani nakonec zvítězili 3:0

Zbrojovka byla přitom v první půli fotbalovějším týmem. V 19. minutě prověřil Bartůňka Kunc, o chvilku později střílel nebezpečně Pašek, který nastoupil za juniorku po zranění.

Po půlhodině hry hlavičkoval těsně vedle Šumbera a nadějný poločas zakončilo sólo Lutonského. Gólman Bartůněk se ovšem překonával a udržel před změnou stran remízu.

Po šesti minutách druhé půle ovšem přišel zlomový moment - a to bohužel na druhé straně. Jeremenko otevřel skóre pohotovým lobem a v následující minutě dokonal zkázu Brna Hejno.

Brno mohl vrátit do hry v 67. minutě Lutonský, Bartůňkovu branku ale přestřelil a o dvě minuty později definitivně rozhodl střídající Kostka - 3:0.

Snaha o korekci skóre už v závěru úspěch nepřinesla. Brňané si tak připsali druhiu porážku v řadě, další utkání je čeká příští týden doma s Olomoucí.