U15: Zbrojovka porazila Zlín a taktéž slaví pátou výhru v řadě

B r n o - Starší žáci hráli o víkendu jako přes kopírák - také "patnáctka" porazila Zlín 4:0, i v tomto případě to byla pátá výhra v řadě a aktuálně třetí příčka. Dvakrát se gólově prosadil Procházka, jednou Mach a Rolinek.

Hodnocení trenérů Opletala a Kučery: "Výsledek neodpovídá zcela průběhu utkání. Začali jsme výborně a vstup potvrdili krásnou úvodní brankou. Pak se nám ale na kopačky nalepila nepřesnost a soupeř toho využil. Dělal nám problémy kvalitním držením míče a organizovanou hrou, v první půli byl rychlejší a především díky našim faulům si ze standardních situací vytvořil územní převahu. Po přestávce jsme kluky zaměřili na nedostatky z první půle, herně se nám sice i nadále nedařilo tak, jako v posledních utkáních, ale zvýšili jsme bojovnost a nasazení a utkání jsme v náš prospěch zlomili. Dali jsme krásné branky po pohledných akcích a opět udrželi čisté konto. Když k tomu přidáme zlepšení ve druhé půli, bojovnost a vůli po vítězství, získáme jasná pozitiva. Soupeř zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

19.10.2014 | Martin Lísal

U15: Zbrojovka porazila Zlín a taktéž slaví pátou...

B r n o - Starší žáci hráli o víkendu jako přes kopírák - také "patnáctka" porazila Zlín 4:0, i v...