Juniorka zakončila podzim přípravným utkáním na hřišti Rapidu Vídeň

B r n o - Junioři Zbrojovky sehráli na závěr podzimu atraktivní přípravné utkání na hřišti Rapidu Vídeň. V kombinované sestavě tahali v utkání za kratší konec a podlehli 0:3.

S ohledem na povětrnostní podmínky se zápas hrál na umělé trávě a zejména Floder, navrátivší se z hostování v Kroměříži, se v bráně Zbrojovky měl od úvodu co ohánět. Hosté se prezentovali rychlými akcemi po krajích hřiště, které ale nepřinesly opravdu stoprocentní šanci. Tým kouče Dostálka nastoupil v kombinované sestavě - nechyběli Kříž či Zikl ze širšího kádru áčka, na druhou stranu šanci dostali i mladíci z dorostu.

Když už se zdálo, že se první dějství obejde bez branek, udeřili domácí. Paul Sahanek jim zajistil poločasové vedení. Do druhé půle oba týmy prostřídaly, domácí přidali další dvě branky a oslavili tak vítězství.