B TÝM: Rezerva v přestřelce podlehla třetiligovému Blansku

B l a n s k o - Béčko Zbrojovky odehrálo na hřišti Blanska první zimní přípravné utkání. V duelu bylo nakonec k vidění osm branek, z výhry 5:3 se radoval domácí celek.

Trenér Dostálek uvítal v kádru i hráče, kteří se zatím připravují s "áčkem" - Michala Ševčíka a Martina Sedláka. V bráně se prostřídali Vojta Marek a Kvido Formánek, kteří zároveň vypomohli i Blansku (Martin Doležal cestoval jako trenér gólmanů Zbrojovky do Trenčína).

Domácí Blansko šlo v 10. minutě do vedení a v první půli svůj náskok postupně navyšovalo. Zbrojováci dokázali po pauze snížit na rozdíl jediné branky, poslední slovo měl ale někdejší ligový kanonýr Haris Harba. Ten zkompletoval hattrick a uzavřel skóre na konečných 5:3.