Denis Alijagić: Dnes to bylo o prvním gólu

Denis Alijagić: Dnes to bylo o prvním gólu

P ř í b r a m – Sedm gólů, z toho šest venkovních. A tři vítězné. Taková je po dnešku bilance útočníka Denise Alijagiće, který v 68. minutě nasměroval Zbrojovku k důležité výhře v Příbrami.

„Pro nás to bylo důležité utkání, zároveň dost náročné. Bylo to o prvním gólu, který se nám podařilo vstřelit. Pak už jsme to měli relativně pod kontrolou, jsem rád, že se pak ještě trefil Potok a uklidnil celý tým, mohli jsme dohrávat v klidu,“ těšila Alijagiće druhá jarní výhra.

Sám k ní přispěl zmíněnou úvodní trefou. „Texlík si naváděl míč, dal to Štepovi, který si chytře počkal, až vystoupí obránce. Já jsem si jen hlídal ofsajd, před bránou jsem viděl Řezňu, takže moje první myšlenka byla přihrát. Pak jsem viděl, že nikdo nevystupuje, zkusil jsem brankáře obstřelit na zadní tyč a jsem rád, že to vyšlo,“ popisoval Denis svůj gól.

Pár minut poté střídal a z lavičky se mohl radovat z druhé branky. „Zase v tom měl prsty Štepa, ještě s Mimim (Martin Nový – pozn. red.). Potok to pak vyřešil s klidem a chytře, dal to na přední tyč. Důležitý gól. Užili jsme si to, je to důležité a dodá nám to klid. Budeme se snažit všechno zvládnout, jak nejlépe můžeme, a udělat fanouškům trošku radost.“

Zbrojováci se před utkáním potýkali s marodkou a moc nechybělo, aby nenastoupil ani Alijagić. „Včera jsem se necítil dobře, bojoval jsem sám se sebou, byl jsem nechcípaný. Jsem rád, že jsem se do zápasu vůbec dostal. Chybělo nám dost hráčů, pak se zranil Šury, pro nás důležitý hráč a součást obrany, tak jsem se trochu bál. Ale Štepa do toho skvěle vstoupil, měl dvě asistence, hodně nám pomohl,“ chválil Denis zkušeného parťáka.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích
A-tým
22.06.2024 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Na úvod přípravy pět branek v Pohořelicích

P o h o ř e l i c e - Zbrojováci zahájili letní přípravu utkáním na hřišti Pohořelic. Hrálo se v...
PREVIEW: V přípravě do Pohořelic
A-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky načnou letní přípravné zápasy utkáním v Pohořelicích. Hraje se v...
Los už zná také
B-tým
21.06.2024 | Martin Lísal

Los už zná také "béčko"

B r n o - Také B tým už zná rozpis podzimní části MSFL. V prvním utkání se Brňané vydají první...