úterý 7.5.2019

2 Zbrojovka Brno
0 Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5., 15:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
???
Baráž

neděle 2.6., 18:30

???
Zbrojovka Brno
Baráž

Hráči Zbrojovky si zacvičili v brněnském Jetsaam Gymu

Hráči Zbrojovky si zacvičili v brněnském Jetsaam Gymu

B r n o - Ačkoliv by se mohlo zdát, že první část letošní sezony pro hráče Zbrojovky skončila již utkáním proti Vlašimi, není tomu tak. Místo volna hráči polykají tréninkové dávky, které se snaží realizační tým zpestřit nezvyklými aktivitami a doplňkovými sporty. Z této kategorie byla i návštěva brněnského Jetsaam Gymu, kde působí i známý český bojovník Jiří Procházka.

04.12.2018 | Michal Hladký

 

Celý trénink probíhal pod dohledem zkušeného kouče Martina Karaivanova, který si pro hráče nachystal ochutnávku z tréninku svých svěřenců. „Byl to takový středně těžký trénink. Jsou ještě i těžší tréninky, kde je ještě více kardio věcí a takových těch věcí na chytrost a zkušenost.“ Výkon brněnského týmu, pak pro něj byl příjemným překvapením "Upřímně, čekal jsem od nich míň, ale odmakali to dobře. Oni jsou zvyklí na trochu jiné zatížení. Jeli jsme kratší silovější intervaly, ale zhostili se toho na výbornou" zhodnotil výkony fotbalistů.

Ze všech účastníků tréninku se pak do paměti trenéra zapsal především Pavel Halouska. „Pavlovi to šlo poměrně dobře, měl to docela zmáknutý,“ pochválil výkon brněnského gólmana. „Dnes mě to bavilo. Je to zpestření a úplně něco jiného, jiný pohyb. Byl to fakt záhul, takže super,“ byl spokojený Halouska. „Dřív jsem chodil v přípravě právě tady na tu koordinaci, abych nemusel tolik běhat, protože to moc nemusím. Tak jsem si chodil zatrénovat thajský box. Nějaké základy tak mám,“ objasňoval, kde se v něm objevil talent pro bojové sporty. Lehký úkol tak nečekal především jeho sparingpartnera Jakuba Šurala. „Šury se snažil, ale bylo to od něj málo. Měl by na tom ještě pořádně zapracovat,“ dobíral si týmového kolegu, který od něj nedostal rozhodně nic zadarmo.

V tělocvičně se cítil jako doma i trenér Pavel Šustr, který cítil, že by podobná zkušenost mohla být pro Zbrojováky přínosem. "Já sem chodím pravidelně, takže vím, co ty tréninky obnáší. Chtěl jsem klukům ukázat, že jsou sporty, které jsou fyzicky daleko náročnější v oblasti dynamiky, maximální síly a podobných věcí," objasnil, v čem vidí hlavní přínos podobných akcí pro své svěřence. "Samozřejmě je tam i fyzický kontakt, což jsem hráčům chtěl ukázat a začínám uvažovat, že tyto tréninky zařadíme do standardního tréninkového procesu. Protože tady si hráči uvědomí, že naše tréninky jsou sice náročné, ale tady je to ještě o kousek dál. O kousek dál v tom, že když chce člověk vypnout, tak nemůže, protože když vypne, tak dostane ránu. A to je oproti fotbalovému tréninku daleko lepší," naznačil kouč, že se s ním na žíněnce mezi boxovacími pytli možná hráči nesetkali naposledy.

Fotogalerie

               

 

Aktuality

14.5.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz