PREVIEW: Béčko dohrává zápas v Třinci

PREVIEW: Béčko dohrává zápas v Třinci

B r n o - Brněnský B tým má na programu také "anglický" týden. Po domácí výhře s Hodonínem cestují mladí Brňané k dohrávce odloženého utkání do Třince. Hraje se ve středu 25. září v 15.30.

Původně se mělo hrát 14. září dopoledne, ale vinou povodní, které zasáhly i Slezsko, se kompletní kolo třetí ligy odložilo.

Zbrojováci cestují do Třince povzbuzeni dvěma výhrami v řadě. Totéž se nicméně povedlo i soupeři, který zvítězil na hřišti rezervy Slovácka a v Blansku. S devatenácti body se dělí o první příčku s Uničovem a Kroměříží. Brňané mají bodů dvanáct a jsou sedmí.

V kádru Třince nalezneme i hráče, proti kterým nastupovali Zbrojováci v rámci druhé ligy - gólmana Adamušku, obránce Bolfa či záložníka Omastu. Trenérem týmu je Tomáš Hejdušek. V loňském ročníku skončil třinecký klub třetí.

Zatímco "áčko" se s Třincem potkávalo poměrně pravidelně, a to i v dávnějších časech v rámci první ligy, pro rezervu půjde o měření sil po dlouhé době. Naposledy se mladí Zbrojováci s Třincem utkávali v již zaniklé Juniorské lize.

další články

PREVIEW: Zbrojovka se představí na půdě Vlašimi
01.05.2025 | Redakce

PREVIEW: Zbrojovka se představí na půdě Vlašimi

O záchranu stále bojující Zbrojováci změří síly s Vlašimí, která usiluje o baráž do nejvyšší...
Fanoušci musí vidět, že hráči dávají do zápasu všechno, říká asistent Baránek
01.05.2025 | Redakce

Fanoušci musí vidět, že hráči dávají do zápasu...

Ve svých 31 letech patří mezi nejtalentovanější české trenéry a teď přišel do Brna jako pomyslná...
Rezerva Zbrojovky ve vloženém kole remizovala se Znojmem
30.04.2025 | Redakce

Rezerva Zbrojovky ve vloženém kole remizovala se...

B R N O - Netradičně ve středu měla MSFL na programu 33. kolo a B-tým Zbrojovky v něm přivítal...