PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

PREVIEW: V přípravě do Pohořelic

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky načnou letní přípravné zápasy utkáním v Pohořelicích. Hraje se v rámci projektu Tour de Club v sobotu 22. června od 10.30.

Pohořelice se zápasem loučí s úspěšnou sezónou a duel se Zbrojovkou tak pro ně má slavnostní nádech. Vstupné do areálu v ulici Sportovní činí 50 korun, zajištěno je občerstvení a na fanoušky čeká poločasová soutěž.

"Podobné zápasy jsou často součástí přípravy, kromě samotného utkání jde i o určitou propagaci klubu a fotbalu, o svátek především pro domácí příznivce. Věřím, že je utkání nezklame, odehraje se jako přípravné, ale zároveň i přátelské," řekl před utkáním s týmem z krajského přeboru trenér Jaroslav Hynek.

V jakém složení Zbrojováci k utkání nastoupí? "Dohodli jsme se, že zkušenější hráči jako Kuba Šural, Kuba Řezníček a Luděk Pernica zůstanou tentokrát mimo hru a budou jen trénovat. Stejně tak do utkání ještě nezasáhnou hráči, kteří měli s ohledem na reprezentační povinnosti delší dovolenou. Naopak rádi v akci uvidíme mladší hráče, nováčky a testovaného Szitaie," řekl k tomu Hynek. "Jdeme do zápasu z plného tréninku, pro hráče jsou některé věci nové a zátěž je opravdu velká, takže budeme chtít i minimalizovat riziko zranění."

další články

Na závěr přípravy prohra v Púchově
A-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Na závěr přípravy prohra v Púchově

P ú c h o v - Poslední přípravné utkání fotbalistům Zbrojovky nevyšlo. V Púchově prohrávali už po...
Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína
B-tým
13.07.2024 | Martin Lísal

Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína

V r š a v a - Fotbalisté brněnského "béčka" vstoupili do letní přípravy vítězně. Na hřišti rezervy...
PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov
A-tým
12.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov

B r n o – V sobotu sehrají Zbrojováci závěrečný přípravný zápas před startem nové sezóny. V sobotu...