neděle 7.4.2019

0 Zbrojovka Brno
0 Ústí n. L.
21.kolo

neděle 14.4.2019

1 Táborsko
2 Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.2019

3 Zbrojovka Brno
1 Pardubice
23.kolo

neděle 21.4., 17:00

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5., 10:15

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

úterý 7.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Pohárové utkání v Rosicích představí nový projekt Tour de Club

Pohárové utkání v Rosicích představí nový projekt Tour de Club

B r n o - Jak známo, reprezentační přestávku vyplní Zbrojovka pohárovým utkáním v Rosicích. To se hraje ve středu 5. září od 17 hodin, program však bude mnohem bohatší. Utkání totiž symbolicky odstartuje nový projekt Tour de Club.

29.08.2018 | Klub

 

"Cílem projektu je propojit a vzájemně lépe provázat profesionální a amatérské kluby v regionu. Se Zbrojovkou bychom chtěli v jeho rámci navštěvovat partnerské kluby, inspirovat je a napomáhat k dalšímu rozvoji. V Rosicích se konkrétně bude jednat o ukázku práce profesionálních trenérů mládeže. To ale pochopitelně nebude vše, součástí utkání je také další doprovodný program a na své si přijdou i sběratelé autogramů," prozradil Petr Švancara, jeden z garantů projektu.

Co konkrétně tedy návštěvníky ve středu čeká? Pro mladé fotbalisty Rosic je nachystán od 15 hodin již zmíněný trénink, vedený profesionálními trenéry. Jedním z nich bude i nová akvizice v trenérském týmu Zbrojovky - Patrik Siegl. Ten poté v 16 hodin usedne spolu s Petrem Švancarou za podpisové stolky, spolu s nimi se budou podepisovat hráči Zbrojovky, kteří nebudou figurovat v zápasové nominaci (jejich jména upřesníme v den utkání).

Nachystány budou také doprovodné atrakce - fanouškovské soutěže v přesnosti a rychlosti střelby či skákací hrad, stánek Nadačního fondu Zbrojovák a Fanshopu a limitovaná nabídka občerstvení za výhodnou cenu. Prvních sto piv a limonád od našeho partnera Pivovaru Starobrno tak pořídíte za symbolickou sumu 19,13 korun (výtěžek poputuje na konto výše zmíněného fondu). Od tří do pěti se můžete také seznámit s novinkami v portfoliu našeho dalšího partnera - autosalonu AZ SERVIS.

Soutěže pak vyvrcholí soubojem fanklubů obou mužstev v přesnosti střelby během poločasové přestávky.

Na utkání platí jednotné vstupné 50 korun (mládež do 18 let má vstup zdarma). Předprodej začíná v pátek 31. srpna v restauraci na rosickém stadionu. Zkusme tedy překonat rekord z předminulého vzájemného utkání, na který v roce 2010 dorazilo 1350 diváků!

Seriál Tour de Club je jednou ze součástí projektu Zbrojovácké srdce, který nově sdružuje veškeré mimofotbalové aktivity Zbrojovky. Co vše hráči a činovníci partnerských klubů absolvují?

  • Trénink na domácím hřišti, připravený a vedený profesionálními licencovanými trenéry
  • Účast při pravidelných náborech budoucích fotbalistů - pozveme vás na náš nábor či zajistíme účast našich hráčů na vašich trénincích
  • Prezentace práce s mládeží
  • Diskuse zástupců klubu s rodiči a trenéry

Zájemci o účast se mohou ozvat také na kontaktní e-mail klub@fczbrno.cz 

Aktuality

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

28.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 2. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

10.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v měsíci březnu v úterý uzavřen (konkrétně se jedná o 12., 19. a 26 března). K dispozici bude v ostatních prodejních dnech, tj. v pondělí a ve čtvrtek. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz