středa 26.9.2018

0 Zbrojovka Brno
1 Liberec
3.kolo

neděle 30.9.2018

0 Zbrojovka Brno
0 Varnsdorf
10.kolo

pátek 5.10.2018

0 Znojmo
1 Zbrojovka Brno
11.kolo

neděle 21.10., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Sokolov
12.kolo

sobota 27.10., 17:15

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
13.kolo

neděle 4.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vítkovice
14.kolo

sobota 10.11., 10:15

Třinec
Zbrojovka Brno
15.kolo

neděle 25.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vlašim
16.kolo

sobota 2.3.

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. října

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. října

B r n o - V reprezentační přestávce má "áčko" volno od soutěžních zápasů. Ani juniorka o víkendu nehraje, v pondělí nicméně hostí Třinec. A bohatá porce vesměs domácích zápasů pak čeká na dorostence a žáky.

08.10.2018 | Martin Lísal

 

Muži


A tým
  • Bez utkání
Juniorka
  • Pondělí 8. října, 13:00 Zbrojovka - Třinec (Srbská)
U19
  • Sobota 13. října, 11:00 Zbrojovka - Mladá Boleslav (Srbská, hř. č. 2)
U18
  • Středa 10. října, 13:00 Zbrojovka - Třinec (Mokrá-Horákov)
  • Neděle 14. října, 10:30 Zbrojovka - Blansko (Mokrá-Horákov)
U17
  • Sobota 13. října, 13:15 Zbrojovka - Mladá Boleslav (Srbská, hř. č. 2)
U16
  • Středa 10. října, 15:45 Zbrojovka - Třinec (Mokrá-Horákov)
  • Neděle 14. října, 12:45 Zbrojovka - Blansko (Mokrá-Horákov)
U15
  • Sobota 13. října, 10:30 Zbrojovka - Zlín (Řečkovice)
U14
  • Sobota 13. října, 12:15 Zbrojovka - Zlín (Řečkovice)
U13
  • Neděle 14. října, 10:00 Zbrojovka - Třebíč (Horní Heršpice)
U12
  • Středa 10. října, 11:30 minirepublika (Hodonín)
  • Neděle 14. října, 10:00 Zbrojovka - Třebíč (Horní Heršpice)
U11
  • Středa 10. října, 16:30 Horní Heršpice - Zbrojovka
  • Sobota 13. října, 13:30 krajská soutěž (Pastrnkova)
  • Neděle 14. října, 9:00 Superliga (Bratislava)
U10
  • Středa 10. října, 8:00 Ondrášovka Cup (Velké Pavlovice)
  • Neděle 14. října, 8:30 Kohoutovice - Zbrojovka
U9
  • Úterý 9. října, 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka (příprava)
  • Sobota 13. října, 10:00 krajská soutěž (Pastrnkova)
  • Neděle 14. října, 9:00 Superliga (Bratislava)
U8
  • Pátek 12. října, 16:30 Zbrojovka - ČAFC Židenice (Srbská)
U7
  • Čtvrtek 11. října, 16:30 Zbrojovka - Slatina (příprava, Janouškova)

Reprezentace


ČR U21 - Jakub Šural (náhradník)
  • Čtvrtek 11. října, 18:00 Bělorusko - ČR (kvalifikace ME, Borisov)
ČR U20 - Ladislav Krejčí, Dan Jambor (náhradník), Dominik Kříž (náhradník), Martin Zikl (náhradník), Antonín Růsek (zraněný)
  • Čtvrtek 11. října, 16:00 Polsko - ČR (Elite Tournament, Lodž)
ČR U19 - Ondřej Pachlopník, Tomáš Chyla (zraněný), Marek Mach (náhradník)
  • Pátek 12. října, 17:00 ČR - Černá Hora (příprava)
ČR U18 - Miroslav Kamenský (náhradník), Šimon Žalud (náhradník)
  • Čtvrtek 11. října, 14:00 ČR - Nizozemsko (příprava, Mladá Boleslav)
ČR U16 - Lukáš Endl, Kevin Vojtíšek, David Jambor (náhradník)
  • Úterý 9. října, 15:00 ČR - Slovensko (příprava, Nivnice)
  • Čtvrtek 11. října, 12:00 Slovensko - ČR (příprava, Ilava)
 

Aktuality

9.10.2018

Růsek s Chylou zranění

Zbrojováci Antonín Růsek a Tomáš Chyla, kteří měli původně v reprezentační přestávce obléci dres národního týmu, nakonec na srazy svých výběrů ze zdravotních důvodů neodcestovali. Do akce se tedy dostanou čtyři hráči - Ladislav Krejčí v týmu U20, Ondřej Pachlopník v U19 a Lukáš Endl a Kevin Vojtíšek v U16.

2.10.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Lukáš Endl a Kevin Vojtíšek byli nominováni do reprezentace U16 pro dva zápasy se Slovenskem (9. a 11. října). Mezi náhradníky je David Jambor.

1.10.2018

Duel v Hradci přenáší ČT

Utkání 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Hradcem Králové a Zbrojovkou se odehraje v sobotu 27. října v 17:15 před kamerami ČT Sport.

14.9.2018

Dorostenci v TCM

Sobotní zápasy dorostenců proti Karviné se vinou nepříznivých povětrnostních podmínek přesouvají do areálu TCM (původně se mělo hrát na Srbské). Tým U19 hraje od 11:00, tým U17 od 13:15.

10.9.2018

Lukáš Endl v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Endl byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Polskem (18. a 20. září). Náhradníkem je Kevin Vojtíšek.

5.9.2018

S Táborskem ve 14:30

Utkání 8. kola proti Táborsku sehrajeme v neděli 16. září ve 14:30.

1.9.2018

Dorostenci v TCM

Dnešní zápasy dorostu (U19 a U17) se pro nezpůsobilý terén nesehrají v Rosicích, nýbrž v areálu TCM. Časy výkopu zůstávají stejné - 11:00 a 13:15.

10.8.2018

Další televizní zápasy

Utkání 6. kola na hřišti Prostějova (původní termín 25.8. v 17:00) bude mít výkop v 10:15. Důvodem je dodatečné zařazení zápasu do programu kanálu ČT Sport. A televize bude přenášet také další venkovní zápas - v 7. kole se tak na hřišti Ústí nad Labem představíme již ve čtvrtek 30. srpna v 18 hodin.

8.8.2018

Změna termínu v MOL Cupu

Utkání 1. kola MOL Cupu na hřišti Žďáru nad Sázavou sehrajeme ve středu 22. srpna v 17:30.

3.8.2018

Obert v reprezentaci

Zbrojovák Adam Obert byl nominován do slovenské reprezentace U17 pro nadcházející turnaj na Ukrajině. Slovenský tým se postupně utká s Ukrajinou, Gruzií a Litvou.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz