SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - V pravidelné rubrice se opět věnujeme osudům hráčů Zbrojovky na hostování. Během uplynulého víkendu zasáhli do hry všichni, Davida Moučku navíc čekal pikantní duel právě proti Zbrojovce. Individuálně se nejvíce dařilo Martinu Ziklovi, který vstřelil čtyři branky.

Začněme nejprve mistrovskými zápasy. Dominik Kříž ani tento víkend mnoho důvodů ke spokojenosti neměl. Po vysoké prohře v Jablonci podlehla Příbram také na hřišti Plzně. Dominik se na hřiště dostal za stavu 0:4 a odehrál závěrečných 14 minut, na výsledku se již nic nezměnilo.

Na body tentokrát nedosáhlo ani Pohronie, v jehož barvách odehrál celý zápas proti Žilině stoper Petr Pavlík. V souboji s druhým týmem tabulky bylo Pohronie vyrovnaným soupeřem, duel rozhodla jediná trefa patnáct minut před koncem. Pavlík a spol. zůstávají poslední s jednobodovou ztrátou na Nitru, která taktéž prohrála.

Fotbalisté Líšně v přípravě rozstříleli slovenský třetiligový Inter Bratislava 9:0. Celý zápas odehrál na stoperu Jakub Černín, útočník Martin Zikl hrál do 65. minuty a stihl za tu dobu nasázet čtyři góly. Ondřej Vintr se na trávník dostal v 65. minutě.

Záložník David Moučka se v sestavě Vyškova pevně zabydlel - minulý víkend odehrál celý zápas s Jihlavou, stejnou bilanci si připsal i v sobotu proti mateřské Zbrojovce. A opět z toho byla jen těsná prohra o gól, tentokrát poměrem 1:2.

další články

VIDEO: Sestřih vítězného utkání se Žižkovem
A-tým
01.07.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih vítězného utkání se Žižkovem

B r n o - V předposledním domácím utkání sezóny navázali Zbrojováci na předcházející gólové hody a...
Zbrojovku opouští Jan Pázler, kterému končí hostování
A-tým
01.07.2020 | Martin Lísal

Zbrojovku opouští Jan Pázler, kterému končí hostování

B r n o - Fotbalovou Zbrojovku opouští útočník Jan Pázler, kterému ke 30. červnu vypršelo hostování...
Předprodej vstupenek na utkání s Vlašimí!
30.06.2020 | Martin Lísal

Předprodej vstupenek na utkání s Vlašimí!

B r n o - 6, 3, 5, 5. Taková je střelecká bilance Zbrojovky v posledních domácích zápasech. Na...