neděle 7.4.2019

0 Zbrojovka Brno
0 Ústí n. L.
21.kolo

neděle 14.4.2019

1 Táborsko
2 Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.2019

3 Zbrojovka Brno
1 Pardubice
23.kolo

neděle 21.4., 17:00

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5., 10:15

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

úterý 7.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Správa Instagramu? Bavilo to nás a snad i fanoušky, usmívá se Krejčí

Správa Instagramu? Bavilo to nás a snad i fanoušky, usmívá se Krejčí

B r n o – Devatenáctiletý záložník Ladislav Krejčí se během soustředění na Maltě ocitl v nové roli – spolu s parťákem Martinem Ziklem totiž dostali na starost správu Insta Stories na instagramovém profilu Zbrojovky.

07.02.2019 | Martin Lísal

 

Cíl byl jasný – přiblížit fanouškům dění v kabině lépe, než to kdykoliv dokáže kdokoliv vně kabiny. „Neváhali jsme, když přišel dotaz, byli jsme hned ochotní do toho jít. Pobaví to lidi i nás,“ usmívá se Krejčí a přiznává, že oběma mladým fotbalistům se tato činnost zalíbila. „Dohodli jsme se tedy, že v tom budeme pokračovat i po návratu. Ne už tak pravidelně, ale když se něco vyskytne a je příležitost, třeba mezi tréninky, už to tam sázíme.“

Samotná podstata Insta Stories vybízí k tomu, aby se jednalo spíše o humorné příspěvky. Zejména v zimní pauze, kdy ještě nejde o ligové body. „Chtěli jsme zároveň lidi pobavit a ukázat jim náš program. Že trénujeme a makáme, ale dokážeme si ze sebe i dělat legraci a tu zimní dřinu odlehčit. Co si budeme říkat, je potřeba si trochu hlídat hranici, ale zatím se nám jí překročit snad nepovedlo,“ věří Krejčí, který spolu s parťákem inspiraci čerpá i od spoluhráčů. „Tipy padají někdy i ze srandy, vymýšlíme to ale hlavně my dva, sem tam se někdo přidá.“

Asi není překvapením, že se přidávají spíše hráči mladších ročníků. „Někteří starší kluci Instagram třeba nemají, snažíme se jim to neříkat, co máme zrovna v úmyslu. Ale když je něco na té pomyslné hraně, tak se ptáme, jestli jim to nevadí. Je to ale vždycky v pohodě a berou to.“

Jinak se samozřejmě i Krejčí pilně chystá na nadcházející tvrdé jarní boje. „Na hřišti se cítím dobře, mimo tréninky pracuju na dynamice a pomáhá mi to, cítím se lehčí. Příprava pod koučem Šustrem je výborná, všechno děláme s balónem, i kondici. Zatím to zvládám v pohodě, ale trenér říká, že budeme pořád přidávat, tak jsem zvědavý,“ směje se.

Ten zatím chyběl v jediném z doposud odehraných sedmi zápasů, do kterých Zbrojovka nastoupila s drobnými taktickými změnami oproti podzimu. „My středoví hráči se hodně zapojujeme do rozehrávky, podporujeme obranu i útočnou fázi. Vyhovuje mi to takhle a snad to bude fungovat. Nahoře máme dva útočníky, výš chodí i beci a nám se útočné situace také dobře dobíhají. Je to výhoda a věřím, že z toho budeme i nadále těžit. Vždycky je příjemnější vyhrávat, i když jde jen o přípravu. Ukazujeme si, že zvládneme přenést věci z tréninku do zápasu a drží nás to psychicky nahoře. Věřím, že to přeneseme i do ligy,“ uzavřel Krejčí.

 

Aktuality

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

28.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 2. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

10.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v měsíci březnu v úterý uzavřen (konkrétně se jedná o 12., 19. a 26 března). K dispozici bude v ostatních prodejních dnech, tj. v pondělí a ve čtvrtek. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz