U9: Malí Zbrojováci se proti starším protivníkům na Planeo Cupu neztratili

U9: Malí Zbrojováci se proti starším protivníkům na Planeo Cupu neztratili

U n i č o v - Malí Zbrojováci kategorie U9 měli před sebou o víkendu hodně náročný úkol. S ohledem na souběžně hraný mezinárodní turnaj kategorie U10 reprezentovali Zbrojovku na PLANEO Cupu, kde je čekali o rok starší protihráči.

Brněnská "desítka" byla na turnaji v Itálii, ale jejich o rok mladší kamarádi se konfrontace nezalekli. Na turnaji získali například skalp Sparty, jen těsně jim unikl postup do Zlaté skupiny.

"První den nás čekalo pět velmi náročných zápasů proti Bohemians, Jihočeské FA, Táborsku, Spartě a Uničovu. Všechny zápasy jsme odehráli velice dobře, troufneme si říci, že herně nás nikdo nepřehrál a předváděli jsme velmi dobrou herní kombinaci, kdy jsme si vytvořili i spoustu gólových šancí. Nechyběla nám ani odvaha ve hře jeden na jednoho. Co nás mrzelo, tak lepší koncovka a málo střelby ze střední vzdálenosti," hodnotili sobotní program trenéři Krejčí a Burdov.

Ani ve Stříbrné skupině se Zbrojováci neztratili a nakonec obsadili celkové čtrnácté místo. "Ve stříbrné skupině jsme měli Neratovice, Kolín, Opavu, Baník Sokolov, Baník Ostrava a Spartu Brno. Bylo vidět, že někteří hráči toho mají plné zuby z prvního dne a zaslouží si pochvalu za morál a přístup, jak to vše zvládli. Každý zápas odmakali a herně jsme se i druhý den prezentovali velice dobře. Napadali jsme bránící hráče na jejich polovině a dobře jsme dostupovali i útočící hráče. Při ztrátě jsme okamžitě represinkem získávali míč a tím si vytvářeli i šance. Opět nás trápilo zakončení. Kluci si za oba dny zaslouží velkou pochvalu," doplnili trenéři.

Zbrojovku reprezentovali: Tobias Polák, Vítek Zelinka, Denis Šmidrkal, Daniel Šikula, Dominik Krejčí, Jakub Veleba, David Šenkýř, Jiří Beránek, Tobias Jonáš, Martin Doležal, Viktor Vajčner. Trenéři Jiří Krejčí a Ilja Burdov.

další články

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně
Ostatní
05.12.2022 | Klub

Zbrojovácký Fanshop bude před svátky otevřený denně

B r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop přechází před svátky tradičně na vánoční režim! Od 12. do...
VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!
A-tým
05.12.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojováci si zpestřili program hokejem!

B r n o - Bývá zvykem, že poslední týden před zimní dovolenou si hráči zpestří hokejem. Je tomu tak...
Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...