VIDEO: Trenér Klusáček po utkání v Táboře

VIDEO: Trenér Klusáček po utkání v Táboře

T á b o r – Když se daří, tak se daří. Inkasovaný gól ve druhé minutě, zranění stopera. A když už se konečně povedlo Zbrojovce vyrovnat, vzalo si domácí Táborsko vedení záhy zpět. Trenér Klusáček tak po utkání rozhodně nehýřil spokojeností.

„Obrovské zklamání. Opakuje se nám stále podobný průběh, kdy inkasujeme jako první, dnes už ve druhé minutě. To je naše bolest. Pak se nadřeme na to, abychom vyrovnali. A místo toho, abychom v tu chvíli, kdy jsme nahoře, zápas zlomili, díky zaváhání v obraně inkasujeme. Trápí nás to, že nejsme pevní v obraně, z toho pramení určitá nervozita vpředu, na gól se hrozně nadřeme,“ bilancoval zápas.

Zbrojovce nebylo nic platných dvanáct rohových kopů ani převaha v poli. Naopak, domácí kromě branek několikrát zahrozili a naději na body držel Berkovec. „Je pravda, že Táborsko bylo přes naši mírnou převahu nebezpečnější. Ve druhé půli jsme to zlomili, na konci ale domácí rozkouskovali hru, víc se leželo, než hrálo, bohužel jsme to nepřetavili v úspěšný výsledek.“

Ve druhé půli museli trenéři reagovat na zranění Jana Štěrby. „Vynucené střídání, byl to určitý zásah do taktického plánu. Na druhou stranu to byl kus za kus a průběh zápasu to úplně neovlivnilo. My se musíme zamyslet nad doplněním kádru, ukazuje se, že potřebujeme vytvořit nějakou konkurenci. Jsou posty, kde se nám těžko hledá, jak hru střídáním oživit, to je momentálně problém,“ pokračoval Klusáček.

Jak z krize ven? „Věřil jsem, že výhra by nás mohla psychicky vrátit nahoru, teď to naopak bude ještě horší. Musíme se zamyslet, jak mužstvo nakopnout, vrátit se zpátky a naučit mužstvo zase vyhrávat,“ zakončil trenér pozápasový rozhovor.

další články

U17: Zbrojovka zdolala České Budějovice
Mládež
13.04.2024 | Martin Lísal

U17: Zbrojovka zdolala České Budějovice

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) se v sobotu taktéž představili na hlavním hřišti ADAX INVEST...
U15: Zbrojovka rozstřílela Vítkovice
Mládež
13.04.2024 | Martin Lísal

U15: Zbrojovka rozstřílela Vítkovice

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) hostili na úvod finálové nadstavby Vítkovice. Svému soupeři...
U14: Zbrojovka na úvod nadstavby porazila Vítkovice
Mládež
13.04.2024 | Martin Lísal

U14: Zbrojovka na úvod nadstavby porazila Vítkovice

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) porazili na úvod finálové nadstavby Vítkovice 5:4, do tabulky...