úterý 7.5.2019

2 Zbrojovka Brno
0 Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5., 15:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
???
Baráž

neděle 2.6., 18:30

???
Zbrojovka Brno
Baráž

VIDEO: Z trávníku na led. Hráči Zbrojovky si dnes zahráli hokej

VIDEO: Z trávníku na led. Hráči Zbrojovky si dnes zahráli hokej

B r n o - Bývá už tradicí, že na konci roku vymění fotbalisté kopačky za brusle, míč za puk a trávník za ledovou plochu. Nejinak tomu bylo letos u hráčů Zbrojovky, kteří si dnes v hale na Úvoze zahráli lední hokej.

29.11.2018 | Martin Lísal

 

Na ledovou plochu se dostavili takřka všichni, vyjma zraněných a nemocných. V civilu zůstali také Chico Gomes a Ola Ashiru, kteří přece jen průpravy na ledě v mládí neabsolvovali tolik.

Po krátkém rozbruslení se zúčastnění rozdělili na dva týmy - mladší a starší. Zkušenější harcovníky (Eismanna, Štepanovského, Kryštůfka, Pavlíka a Vraštila) doplnil trenér Šustr, asistent Maléř, kondiční trenér Pepa Mlčuch a hokejový nadšenec Petr Švancara.

Mladší výběr nastoupil ve složení Sedlák, Krejčí, Zikl, Růsek, Jambor, Gáč, Bariš, Lutonský, Šural, Halouska, Floder, Přichystal a Ondra Vintr.

Od úvodního vhazování byly k vidění zajímavé hokejové momenty, povedené střely i nahrávky. Hra se přelévala ze strany na stranu, více z ní ale měl přece jen starší výběr. Ten nakonec také zvítězil, byť přesné skóre asi nikdo nespočítal. "Rozdílové hráč," smál se Švanci po jedné z tref, kterou si ostatně můžete prohlédnout i ve videu na Zbrojovka TV. Na druhé straně takový Ladislav Krejčí ve videu dokázal, že i v pádu lze skórovat.

Gólů nakonec padlo opravdu hodně, přestože v brankách nastoupili ostřílení gólmani. Těm patří speciální dík, stejně jako společnosti prohokejisty.cz za zapůjčení výstroje.

 

Aktuality

14.5.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz