sobota 2.2.2019

0 Jihlava
4 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 9.2.2019

1 Nitra
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 16.2.2019

0 MFK Skalica
0 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 23.2., 13:00

Zbrojovka Brno
Vyškov
příp.

sobota 2.3., 10:15

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Vyjádření vedení klubu FC Zbrojovka Brno ke konci angažmá Jana Poláka

Vyjádření vedení klubu FC Zbrojovka Brno ke konci angažmá Jana Poláka

B r n o - Vážení sportovní přátelé a věrní fanoušci, s ohledem na množství nepřesných a zavádějících informací, které se objevují v posledních dnech ve sportovních denících, cítíme potřebu sdělit několik konkrétních faktů v souvislosti s koncem angažmá hráče Jana Poláka ve Zbrojovce.

10.08.2018 | Klub

 

Základní fakta

  • V polovině měsíce dubna proběhla schůzka hráče Jana Poláka s majitelem klubu Václavem Bartoňkem ohledně možného dalšího působení hráče v klubu; tak, jak bylo diskutováno s hráčem při jednání o jeho příchodu v Norimberku. K pokračování v roli hráče se Jan Polák vyjádřil, že v ní již nehodlá pokračovat kvůli svému zdravotnímu stavu. Následně bylo hráči na této schůzce nabídnuto setrvání v klubu na sportovním úseku v odvětvích trenérství, organizace, technické vedení od nejmenší mládeže až po fotbalovou akademii s cílem využití bohatých zkušeností hráče. Tato nabídka byla odmítnuta ze strany hráče s odůvodněním, že je příliš časově zatěžující a hráč po skončení kariéry chce více času věnovat rodině, což klub akceptoval. Do třetice byla diskutována možnost zapojení hráče na manažerské pozici, s vědomím obou stran, že k tomu ze strany hráče bude zapotřebí získat základní teoretické znalosti v oblasti sportovního managementu. Závěr z této schůzky byl, že téma manažerské pozice zůstane otevřené a obě strany se k němu vrátí po konci ligového ročníku.
  • Po zranění hráče v utkání s Duklou Praha proběhla v období jeho rekonvalescence schůzka, iniciovaná hráčovým manažerem Pavlem Paskou. Na této schůzce padlo sdělení o přehodnocení konce hráčské kariéry Jana Poláka ve Zbrojovce. Obě strany se dohodly na vypracování zdravotní analýzy zdravotního stavu hráče po kompletaci medicínských dat hráče.
  • Začátkem července, tedy v době, kdy hráč byl s rodinou na zahraniční dovolené, zpracovali kluboví lékaři zdravotní analýzu, nutnou k rozhodování klubu ohledně pokračování jeho hráčské kariéry. Následně, tedy po hráčově návratu, jej majitel klubu pan Václav Bartoněk kontaktoval prostřednictvím SMS s výzvou ke schůzce. Následně přišla od Jana Poláka odpověď také formou SMS, že se na schůzku dostavit nemůže a že je celý týden zaneprázdněn. Termín, který by mu vyhovoval, bohužel nenabídl a majitele klubu od této doby již nijak nekontaktoval.
  • Není tak pravdou, že by klub s hráčem standardně nekomunikoval, jak se informuje v tisku. Klub tedy sportovní veřejnosti a našim fanouškům nechává na zvážení, kde leží pravda.

     

Aktuality

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

16.1.2019

V přípravě proti Hibernians FC

Zbrojovka už zná třetího soupeře pro zimní soustředění na Maltě. Ve středu 23. ledna se od 18 hodin utká s lídrem místní ligy, týmem Hibernians FC.

14.1.2019

Růsek na operaci

Zbrojovák Tonda Růsek si v sobotním utkání po jednom z nedovolených zákroků nešťastně zlomil záprstní kůstku a přijde tak o soustředění na Maltě. Ve čtvrtek podstoupí operaci, po týdnu by mohl začít s tréninkem.

26.11.2018

Fanshop v tomto týdnu uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální Fanshop bude v týdnu od 26. listopadu do 2. prosince uzavřen (více viz zde). Děkujeme za pochopení.

5.11.2018

Aktualizace stavu marodů

Antonín Růsek, který včera pro zranění střídal, absolvoval vyšetření u MUDr. Ondruše. Měl by být v pořádku a od zítřka trénovat. Jana Sedláka čekají se zraněným kotníkem tři dny klidu, pak trénink. Musefiu Ashiru má bohužel natržený sval, za 10 dní jde na kontrolu. Na podzim si už tak pravděpodobně nezahraje.

1.11.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 1. listopadu z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz