Zbrojováci na hostování - další góly pro Lhoteckého s Moučkou

Zbrojováci na hostování - další góly pro Lhoteckého s Moučkou

B r n o - Závěr podzimní části byl pro hráče Zbrojovky na hostování poměrně úspěšný. V posledním letošním kole MSFL to potvrdili Claude Lhotecký i David Moučka.

V reprezentační přestávce se první ani druhá liga nehrála, volno tak měl Ondřej Pachlopník (aktuálně stále po zranění) i David Jambor.

Poslední podzimní kolo měla naopak na programu třetí nejvyšší soutěž - MSFL. Kroměříž potvrdila první příčku vítězstvím 4:1 proti béčku Jihlavy. Claude Lhotecký vstřelil první dvě branky svého týmu, celkem se na podzim trefil osmkrát. Kroměříž přezimuje s tříbodovým náskokem na druhou rezervu Olomouce.

O to se postaral další povedený výkon Znojma. Tým z jihu Moravy se po hrozivém úvodu soutěže rozjel, vyhrál čtyřikrát v řadě a sahal i po cenném skalpu Sigmy, na jejímž hřišti vedl už 3:0. Hanáci s několika ligisty v sestavě nakonec srovnali na 3:3, i bod je ovšem pro Znojmo cenný. David Moučka vstřelil první branku svého týmu, celkem se trefil posedmé a opět odehrál celé utkání. Po podzimu tak je nejvytíženějším hráčem Znojma, které stráví zimu na čtrnácté příčce.

Závěr podzimu naopak příliš nevyšel Blansku, které třikrát po sobě prohrálo o jediný gól a je osmé. Do utkání proti béčku Zlína (0:1) zasáhl i Tomáš Chyla, odehrál kompletní porci minut.

Cennou výhru 2:1 na hřišti Uničova si připsal celek Vrchoviny. Celé utkání odehrál i Filip Holman. Vrchovině patří po podzimu patnáctá příčka.

další články

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny remizovala s Táborskem
A-tým
14.05.2022 | Daniel Kinc. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v závěrečném utkání druholigové sezóny...

B R N O - Derniéru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE si Zbrojovka pro letošní sezónu odbyla v domácím zápase...
U12: Zbrojováci porazili Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojováci porazili Žďár

B r n o - Také žáci kategorie U12 své utkání se Žďárem nad Sázavou zvládli na jedničku. Zvítězili...
U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár
Mládež
14.05.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka rozstřílela Žďár

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili ve středu Žďár nad Sázavou. V utkání dokráčeli k...