úterý 7.5.2019

2 Zbrojovka Brno
0 Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5., 15:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
???
Baráž

neděle 2.6., 18:30

???
Zbrojovka Brno
Baráž

Zbrojovka opět pořádala vánoční besídku pro děti z dětských domovů a SOS vesniček

Zbrojovka opět pořádala vánoční besídku pro děti z dětských domovů a SOS vesniček

B r n o - Když v roce 2013 navštívili fotbalisté Zbrojovky děti ve vybraných jihomoravských dětských domovech, asi netušili, jaká tradice se z těchto vánočních besídek stane. Letošní setkání na Srbské bylo už šestým pokračováním - a počet obdarovaných se přehoupl přes tisícovku!

03.12.2018 | Martin Lísal

 

Od zmíněného roku se mnoho změnilo - poslední čtyři roky setkání proběhlo formou vánoční besídky na Srbské. Pro děti je to příjemná změna - poznají zázemí stadionu, vyzkouší si na vlastní kůži třeba regenerační vanu či saunu a dostane se jim pohoštění v prostorách VIP. Pro letošek jsme přivítali děti z domovů Boskovice a Znojmo, bystrckého Chovánku a nově také z SOS vesničky Medlánky. Cirka osmdesát dětí a čtyřicet dospělých.

Každým rokem se snažíme vánoční program oživit a vylepšit - letos se tak děti dočkaly projížďky na koních a obrovskou porci zábavy a radosti jim přinesli mistři balónkového řemesla. Z malých balónků dokázali vytvořit neuvěřitelné věci - a bylo jedno, zda děti prosily o zvířátko nebo třeba o meč.

Novinkou, na které měli ovšem organizátoři pramalou zásluhu, byl také sníh. Ten v minulých letech absentoval, letos ale pokryl hrací plochu, takže venkovní aktivity tím byly omezené. Nijak to ale nevadilo - sníh totiž skýtal zase jiné možnosti. A tak nescházelo koulování, stavba sněhuláků, do toho kolem hrací plochy neustále kroužil různorodý vozový park. Sporťák, vojenský džíp nebo veterán? Jak je libo! A pro zájemce byl připraven i skákací hrad.

Po bohatém programu a dvojím občerstvení přišlo na řadu to hlavní - dárky. Přesně podle seznamu, i tentokrát splnily dopisy Ježíškovi svou úlohu. Když na stadion i celé město pomalu sedala tma, byl čas besídku pomalu rozpustit. Samozřejmě s ujištěním, že za rok se potkáme znovu!

Klub FC Zbrojovka Brno nesmírně děkuje za spolupráci svým partnerům, bez kterých bychom si zorganizování besídky nedovedli představit:

 • Tripoli - zajištění občerstvení
 • Obchod Hien Dang, Olomoucká - dárky pro děti
 • Super-kecky - dárky pro děti
 • PH-transport - dárky pro děti
 • Zaměstnanci, hráči a trenéři Zbrojovky - dárky pro děti
 • OS Zbrojováci - dárky pro děti
 • Drogerie Ulbrich - dárky pro děti
 • Zvířátka z balónků - doprovodný program
 • Fotogalerie

                 

   

  Aktuality

  14.5.2019

  Fanshop v úterý uzavřen

  Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

  8.5.2019

  Zbrojováci v reprezentaci

  Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

  15.4.2019

  Adamec a Manuel v reprezentaci

  Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

  27.3.2019

  Lukáš Kos v reprezentaci

  Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

  10.3.2019

  Juniorka v TCM

  Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

  6.2.2019

  Fanshop ve čtvrtek uzavřen

  Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

  4.2.2019

  Zraněný Pavlík

  Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

  31.1.2019

  Jambor a Endl v reprezentaci

  Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

  30.1.2019

  Jambor v Líšni

  Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

  28.1.2019

  Ševčík v reprezentaci

  Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

  Fanshop

  Banner

  Facebook

  Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

  Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
  Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz