kolodatumdomácíhosté
22. so 8.6.2019  Hodonín  Zbrojovka Brno 2:6 (1:2)

U14: Jasná výhra s Vítkovicemi

sobota 16.3.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci kategorie U14 potvrdili venkovní výhru z Karviné i na domácím hřišti, kde rozstříleli Vítkovice 7:0. V tabulce zůstávají na druhé pozici.

U14: Vítězný vstup do jara

sobota 9.3.2024 | Martin Lísal

logo K a r v i n á - Starší žáci Zbrojovky (U14) zvítězili v úvodním jarním duelu na hřišti Karviné 3:2. Dvakrát se trefil Pokorný, jednou Olt, všechny branky padly v první půli.

U14: Skvělý obrat přinesl výhru na Slovácku

pátek 17.11.2023 | Martin Lísal

logo K u n o v i c e - Starší žáci Zbrojovky (U14) završili podzim úspěšným obratem na hřišti Slovácka. V utkání prohrávali v úvodu druhé půle 0:2, třemi góly si ale zajistili výhru.

U14: Zbrojovka po obratu porazila Zlín

sobota 11.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) porazili v sobotním utkání Zlín 6:2. O výhře rozhodli velkým obratem ve druhé půli, v tabulce jim patří první příčka.

U14: Vysoká výhra s Frýdkem-Místkem

sobota 4.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Také výběr U14 své utkání proti Frýdku-Místku zvládl na jedničku. Mladí Brňané zvítězili na domácím hřišti 9:0 a v tabulce jsou aktuálně druzí.

U14: Také "čtrnáctka" v Jihlavě prohrála

čtvrtek 26.10.2023 | Martin Lísal

logo J i h l a v a - Také starší žáci kategorie U14 si na hřišti Jihlavy zapsali do statistik první porážku. Té nezabránil ani hattrick Patrika Pokorného, Brňané nakonec podlehli 5:6.