kolodatumdomácíhosté
22. so 8.6.2019  Hodonín  Zbrojovka Brno 2:6 (1:2)

U14: Zbrojovka na závěr podzimu rozstřílela Karvinou

sobota 16.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) na závěr podzimu zvítězili dvakrát po sobě 9:0. O víkendu tímto poměrem zdolali Karvinou, nejlepším střelcem byl se čtyřmi góly Večeřa.

U14: Devět gólů a výhra ve Frýdku-Místku

neděle 10.11.2019 | Martin Lísal

logo F r ý d e k - M í s t e k - Starší žáci Zbrojovky (U14) si v předposledním utkání podzimu s chutí zastříleli. Na hřišti Frýdku-Místku se prosadili hned devětkrát a po vysokém vítězství uhájili první příčku.

U14: Zbrojovka rosztřílela doma Opavu

sobota 2.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) si doma bez problémů poradili s týmem Opavy a uťali tak počínající sérii bez vítězství. Pod výhrou 6:1 se hattrickem podepsal Martin Hložánek, Brňané zůstávají v tabulce první.

U14: Zbrojovka doma podlehla Zlínu

sobota 26.10.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) hostili v domácím utkání Zlín. V první půli dvakrát dotáhli náskok soupeře, na třetí trefu už ale reagovat nedokázali a podruhé v sezóně tak vyšli bodově naprázdno. Přesto zůstávají v tabulce první.

U14: Hodonín uštědřil Zbrojovce první porážku

neděle 20.10.2019 | Martin Lísal

logo H o d o n í n - Starší žáci Zbrojovky (U14) nalezli ve dvanáctém letošním soutěžním utkání poprvé přemožitele. Na hřišti Hodonína rozhodl jediný gól, který padl krátce před pauzou. I přes prohru zůstávají Zbrojováci v tabulce první.

U14: Zbrojovka zvítězila ve Vítkovicích 4:1

středa 16.10.2019 | Martin Lísal

logo V í t k o v i c e - Starší žáci Zbrojovky (U14) dohrávali ve středu odložené utkání ve Vítkovicích. Už v první půli položili základ k další výhře a po výsledku 4:1 si upevnili průběžnou první pozici.