kolodatumdomácíhosté
22. so 8.6.2019  Hodonín  Zbrojovka Brno 2:6 (1:2)

U14: Zbrojovka veze body z Vítkovic

středa 29.5.2024 | Martin Lísal

logo M a r k v a r t o v i c e - Starší žáci Zbrojovky (U14) zvítězili ve Vítkovicích 3:1, když všechny branky padly ve druhé půli. V tabulce jsou Brňané druzí o tři body za Baníkem, na jehož hřišti se 8. června utkají o první příčku.

U14: Zbrojovka zvítězila v Olomouci

sobota 25.5.2024 | Martin Lísal

logo O l o m o u c - Starší žáci Zbrojovky (U14) zvládli těžké utkání v Olomouci a díky výhře 3:0 vybojovali tři cenné body. Nadále tak zůstávají ve hře o titul.

U14: Zbrojovka porazila Olomouc 5:3

úterý 14.5.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) dál bojují o titul žákovského mistra Moravy a Slezska. V šestém utkání nadstavby porazili Olomouc 5:3 a v tabulce zůstávají první.

U14: Remíza s Baníkem

sobota 4.5.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) remizovali v dalším finálovém utkání s Baníkem Ostrava 2:2. Hosté vedli po první půli o dvě branky, po změně stran zajistil dvěma zásahy alespoň bod produktivní Pokorný.

U14: Zbrojovka porazila Jihlavu

středa 1.5.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) oplatili Jihlavě porážku z víkendu a ve středeční předehrávce zvítězili v Řečkovicích 4:1.

U14: V Jihlavě bez bodů

sobota 27.4.2024 | Martin Lísal

logo J i h l a v a - Starší žáci Zbrojovky (U14) podlehli ve třetím kole finálové nadstavby v Jihlavě 2:4, poprvé tak vyšli bodově naprázdno. Domácí rozhodli o výhře ve druhé půli.