kolodatumdomácíhosté
29. st 5.6.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice 4:0 (2:0)

U17: Zbrojováci přemohli Slovácko

pátek 15.3.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) zvítězili ve třetím jarním utkání nad Slováckem 4:1. Po vyrovnané první půli rozhodli Brňané o výhře po přestávce třemi zásahy.

U17: Zbrojováci prohráli v Plzni

sobota 9.3.2024 | Martin Lísal

logo P l z e ň - Dorostenci Zbrojovky (U17) nenavázali na úvodní výhru a na hřišti Plzně podlehli 1:5. O výsledku rozhodl druhý poločas, v němž domácí čtyřikrát skórovali.

U17: Také "sedmnáctka" vítězně

sobota 2.3.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Také dorostenci kategorie U17 vstoupili do jarní části vítězně. Na výhru se ale oproti starším kolegům nadřeli více, tři body jim nakonec zajistili svými góly Toman a Vizingr.

U17: Těsná prohra v přípravě

neděle 11.2.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili v přípravném utkání České Budějovice. Zápas nabídl přítomným dramatickou přestřelku, která skončila těsnou výhrou hostí.

U17: Zbrojovka prohrála s Baníkem

pátek 10.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) podlehli v posledním podzimním utkání ostravskému Baníku na domácím hřišti 1:3. Jediný gól vstřelil v první půli Peřina.

U17: Zbrojovka nestačila na Slavii

pátek 27.10.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili v pátek pražskou Slavii. Po vyrovnané první půli nakonec hosté urvali výhru na svou stranu a odvezli si všechny body do Prahy.