kolodatumdomácíhosté
29. st 5.6.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice 4:0 (2:0)

U17: Páté místo na Haraštově memoriálu

čtvrtek 25.7.2024 | Martin Lísal

logo R a k v i c e - Dorostenci Zbrojovky (U17) završili třídenní Haraštův memoriál výhrou proti pražské Spartě. V konečném součtu tak obsadili pátou příčku, přičemž je jediný gól dělil od postupu do finále.

U17: Vedení nestačilo, Zbrojovka v Ostravě prohrála

sobota 8.6.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) završili letošní sezónu na hřišti ostravského Baníku. V utkání vedli brankami Krejčího a Konečného už 2:0, po závěrečném obratu skóre ale nakonec podlehli 2:3.

U17: Zbrojovka remizovala s Frýdkem-Místkem

sobota 1.6.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) sehráli v sobotu poslední domácí zápas sezóny. Duel s posledním Frýdkem-Místkem jim příliš nevyšel a nakonec brali jen bod za remízu 1:1.

U17: Zbrojovka nestačila na Liberec

sobota 11.5.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili v sobotu na Srbské Liberec. Soupeři ze severu Čech podlehli 1:2, všechny branky padly v první půli. O tu brněnskou se postaral Vojtěch Pošvář.

U17: Těsná prohra se Spartou

úterý 7.5.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili v předehrávce 27. kola pražskou Spartu. Vinou deště se hrálo na umělce v Brněnských Ivanovicích, hosté nakonec díky dvěma gólům v první půli zvítězili 2:1.

U17: Těsná výhra v Mladé Boleslavi!

sobota 4.5.2024 | Martin Lísal

logo M l a d á B o l e s l a v - Dorostenci Zbrojovky (U17) hráli o víkendu v Mladé Boleslavi. Utkání nakonec rozhodl ve prospěch Brňanů jediný gól, který vstřelil Jakubkovič.