kolodatumdomácíhosté
29. st 5.6.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice 4:0 (2:0)

U17: Klímův gól na body nestačil

sobota 12.10.2024 | Martin Lísal

logo S t a r é M ě s t o - Dorostenci Zbrojovky (U17) o víkendu cestovali na Slovácko. Po půli vedli díky Klímově brance 1:0, soupeř ale třemi góly otočil skóre a zvítězil.

U17: Zbrojovka nestačila na Opavu

sobota 5.10.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) přivítali na umělce ve Fotbalovém centru Opavu. Soupeř se v první půli dostal do vedení, které už neztratil a navzdory dvěma brankám Dana Klímy v Brně zvítězil 4:2.

U17: Zbrojováci podlehli Pardubicím

středa 2.10.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili v dohrávce 5. kola Pardubice. Ve vyrovnaném utkání bohužel Brňané neproměnili pokutový kop a soupeř nakonec jediným gólem rozhodl o tom, že body putují na východ Čech.

U17: Zbrojovka remizovala v Liberci

sobota 28.9.2024 | Martin Lísal

logo L i b e r e c - Dorostenci Zbrojovky (U17) remizovali na hřišti Liberce 1:1. Do vedení je poslal střelec Klíma, domácí ale osm minut před koncem srovnali.

U17: Demolici Jablonce řídil Klíma

sobota 21.9.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili o víkendu na Srbské Jablonec. V utkání od začátku do konce dominovali a zvítězili 7:0, hned čtyřikrát se trefil kanonýr Klíma.

U17: Zbrojovka v Edenu prohrála

sobota 14.9.2024 | Martin Lísal

logo P r a h a - Dorostenci Zbrojovky (U17) cestovali o víkendu do Prahy, kde je v Edenu čekal duel se Slavií. Domácí se v první půli třikrát prosadili a zlepšený výkon po změně stran stačil pouze ke snížení.