U9 - Přípravka


U9: Cenné italské zkušenosti!

sobota 27.4.2024 | Martin Lísal

logo T u r í n - Hráči kategorie U9 se v uplynulých dnech také vydali do Itálie. Nejprve zde absolvovali triangl s věhlasnými soupeři z Turína, ve stejném městě se pak zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje.


 
 

U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!

středa 31.5.2023 | Martin Lísal

logo V a r n s d o r f - Hráči kategorie U9 ovládli jako druhý náš tým letošní finále Poháru mládeže FAČR PLANEO CUP! Cenný pohár získali dominantními výkony během víkendového turnaje ve Varnsdorfu.


 
 

U9: Malí Zbrojováci se proti starším protivníkům na Planeo Cupu neztratili

úterý 17.5.2022 | Martin Lísal

logo U n i č o v - Malí Zbrojováci kategorie U9 měli před sebou o víkendu hodně náročný úkol. S ohledem na souběžně hraný mezinárodní turnaj kategorie U10 reprezentovali Zbrojovku na PLANEO Cupu, kde je čekali o rok starší protihráči.


 
 

U9: Mladí Zbrojováci se zúčastnili turnaje v Okříškách

středa 4.5.2022 | Martin Lísal

logo O k ř í š k y - Hráči brněnských přípravek (U9) se o víkendu zúčastnili silně obsazeného turnaje v Okříškách. Jen o fous jim unikl postup do finálové skupiny, po triumfu ve Stříbrné skupině obsadili nakonec celkové páté místo.


 
 

U9: Miniturnaj v Praze

úterý 26.4.2022 | Martin Lísal

logo P r a h a - Hráči mladších přípravek (U9) se o víkendu vydali do Prahy, kde je čekal kvalitně obsazený miniturnaj. Kromě domácí Slavie byli dalšími účastníky Slovan Bratislava, Trnava a Příbram.


 
 

U9: Přípravka má za sebou pestrý víkend

středa 20.4.2022 | Martin Lísal

logo B r n o - Pestrý víkend mají za sebou hráči brněnské přípravky (U9). Jedna polovina týmu sehrála zápasy krajské soutěže, druhá pak přípravné duely s Baníkem, Sigmou a Slováckem.


 
 
Další stránky
1234>>