U9 - Přípravka


U9: Zbrojováci úspěšně prošli do finále Ondrášovka Cupu

pátek 9.10.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Také Zbrojováci kategorie U9 mají za sebou úspěšný kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu a dostali se do finále. V Hrušovanech neztratili v sedmi utkáních ani bod a inkasovali jediný gól!


 
 

U9: Zbrojovka ovládla turnaj v Hradci Králové

čtvrtek 3.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Mladí Zbrojováci z týmu U9 se rozloučili s prázdninami stylově. Na víkendovém turnaji VOTROK CUP v Hradci Králové prošli bez jediného klopýtnutí základní i finálovou skupinou a celý turnaj tak ovládli.


 
 

U9: Zbrojovka zvítězila na turnaji ve Vnorovech

pondělí 10.8.2020 | Martin Lísal

logo V n o r o v y - Přípravka Zbrojovky (U9) absolvovala na začátku srpna prázdninový turnaj v novém areálu ve Vnorovech. Brňané prošli turnajem bez porážky a vybojovali v silné konkurenci první místo!


 
 

U9: Zbrojováci skončili druzí na Ondrášovka Cupu!

středa 24.6.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Hráči brněnské přípravky (U9) dosáhli o víkendu vynikajícího úspěchu - na neoficiálním mistrovství republiky Ondrášovka Cup dobyli stříbrné medaile!


 
 

Přípravka skončila třetí na neoficiálním mistrovství ČR - Ondrášovka Cupu!

středa 17.6.2015 | Martin Lísal. FOTO: Richard Večeřa

logo B r n o - Přípravka Zbrojovky (U9) se ctí a s úspěchem reprezentovala Brno na Ondrášovka Cupu 2015. V neoficiálním mistrovství ČR dobyli mladí Zbrojováci skvělé třetí místo!


 
 

U9: Zbrojovka zvítězila na mezinárodním turnaji!

čtvrtek 19.3.2015 | Martin Lísal. FOTO: Richard Večeřa

logo K o r ň a - Hráči Zbrojovky kategorie U9 navštívili v neděli 15. března silně obsazený turnaj ve slovenské Korni. V konkurenci české a slovenské špičky si vedli skvěle a celý turnaj nakonec dokázali vyhrát!


 
 
Další stránky
12>>