Přestřelka bez vítěze - juniorka remizovala na hřišti Znojma

Z n o j m o - Junioři Zbrojovky mají za sebou další utkání, představili se na hřišti posledního Znojma. Znojemští ovšem potvrdili, že umí soupeře zaskočit - záhy si vypracovali dvougólový náskok, který Zbrojovka umazala až v závěru a musí se tak spokojit s bodem za remízu 4:4.

Poslední Znojmo nastoupilo do utkání v silné sestavě, nechyběl exbrněnský Šumbera, Nepožitek či Njire. Zbrojovka zase nasadila borce širšího kádru áčka Vávru, Briganta a Kučeru.

Právě Brigant měl první větší šanci utkání, ranou z úhlu prověřil Konvalinu. Úvodní zásah si tak nachystali domácí, a to hned dvojí. Kolařík nejprve dorazil Nepožitkovu ránu, po dvaceti minutách hry přidal další povedený střelecký pokus a rázem to bylo 2:0.

O korekci se mohl postarat Vávra, ani on ale na Konvalinu nevyzrál. Až ve 35. minutě dokázali hosté umazat nulu na kontě vstřelených branek, po rohovém kopu hlavičkoval přesně Kučera. Jenže Znojmo si nachystalo ještě jeden zásah, taktéž po rohu zvýšil na 3:1 Yilmaz.

Kouč Dostálek poslal ve druhé půli na hřiště Jakeše, jehož šance ještě gólem neskončila. V 52. minutě už byl úspěšnější Praks. Divoký zápas pokračoval ve zběsilém gólovém tempu a Znojmo znovu zareagovalo - čtvrtý gól přidal z Brna hostující Stehlík.

Ani tohle Zbrojovku naštěstí nepoložilo a naději na bodový zisk zajistil Vávra, když dvacet minut před koncem proměnil pokutový kop. Tentýž hráč pak rozehrál sedm minut před koncem standardku, s trochou štěstí se míč dostal ke Krištofovi a ten srovnal na konečných 4:4.

PREVIEW: Juniorka míří do Znojma