U19: Dorostenci pokračují na vítězné vlně, porazili Karvinou

R o s i c e - Starší dorostenci potvrzují dobrý vstup do sezony, také v sedmém utkání dokázali bodovat. Na hřišti v Rosicích porazili Karvinou 3:1, o čemž rozhodl druhý poločas. V tabulce jsou Zbrojováci aktuálně druzí za pražskou Spartou.

Vítězný gól vstřelil Martin Zikl, který je s devíti trefami aktuálně druhým nejlepším střelcem soutěže.

Trenéři Šustr a Borák: "V utkání na dobře připraveném trávníku v Rosicích jsme dlouho hledali recept na dobře organizovaného soupeře. I když jsme si vytvořili několik příležitostí, do vedení po našem zaváhání šel soupeř. Naštěstí se nám podařilo do poločasu stav srovnat. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, soupeř hrozil především z rychlých protiútoků, které se nám i s přispěním brankové konstrukce podařilo zvládnout. Rozhodující okamžik nastal při našem rohu, kdy se nejlépe zorientoval Zikl, vstřelil svoji devátou letošní branku a rozhodl utkání. Soupeře jsme už k ničemu nepustili a v závěru potvrdil vítězství střídající Jurásek."

16.09.2017 | Martin Lísal

U19: Dorostenci pokračují na vítězné vlně, porazili...

R o s i c e - Starší dorostenci potvrzují dobrý vstup do sezony, také v sedmém utkání dokázali...