Také ve druhém utkání byla úspěšnější Sigma

Také ve druhém utkání byla úspěšnější Sigma

O l o m o u c - Také ve druhém dnešním přípravném utkání Zbrojovka nevyzrála na olomouckou Sigmu. Ta se dostala do vedení zásluhou Juliše a výhru potvrdil v samém závěru Jemelka.

Ve druhém utkání nasadil kouč Machálek stejnou sestavu, která zahajovala zápas s Uničovem. A podobný byl i start, kdy po rohovém kopu hned v úvodu hlavičkoval Šural, tentokrát nad bránu. Rohové kopy pak přibývaly na obou stranách a hrál se poměrně svižný fotbal.

Nerozhodný stav se zlomil po půlhodině hry, kdy Sigma oblehla šestnáctku Zbrojovky a po Látalově přihrávce se přesně pod břevno trefil Juliš. Poté hrozil ještě Chytil, v první půli se už nicméně skóre neměnilo.

Ve druhém dějství se jako první pokusil pohnout stavem Sedlák, jehož ostrý pokus z úhlu lapil Mandous. Defenzivy obou soupeřů pracovaly lépe, než tomu bylo v prvním utkání, a příliš čistě gólových šancí tak k vidění nebylo.

Zbrojovka se v závěru nadechovala k náporu, vybojovala několik rohů. Obrana Sigmy ale odolala a jeden z jejích článků navíc v samém závěru definitivně rozhodl. Václav Jemelka se na penaltě dostal k míči a ranou k tyči stanovil skóre utkání na 2:0.

Trenér Machálek po zápasech v Olomouci
A-tým
16.05.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po zápasech v Olomouci

O l o m o u c - Zbrojováci dnes sehráli v rámci přípravy na opětovný start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY...