Béčko zvítězilo ve Velké Bíteši a zůstává stoprocentní

Béčko zvítězilo ve Velké Bíteši a zůstává stoprocentní

V e l k á B í t e š - Šestý zápas, šestá výhra! Brněnská rezerva zvládla dohrávku na hřišti Velké Bíteše a s osmnácti body se osamostatnila na první příčce. O jediný gól se postaral střídající Australan Yosi.

Trenér Maša mohl pro utkání počítat opět s Lacíkem a Sedlákem z prvního mužstva, které doplnil Jakub Černín. Pro vytáhlého stopera šlo o první start v letošní sezóně. A premiéru si odbyl také gólman Pelán.

V první půli zhruba pětistovka diváků branku neviděla. Zbrojováci rozhodli duel v 64. minutě - střídající Yosi Sawalha pobyl na hřišti sotva minutu a poslal hosty do vedení. V šestnáctce si levačkou zpracoval míč po Rogožanově přihrávce a pravou nohou jej bleskurychle poslal do sítě. Další branka už nepřišla a Brňané tak i po šesti zápasech zůstávají stoprocentní.

V dresu domácích nastoupila opět celá řada hráčů, kteří prošli Zbrojovkou - Šperka, Merdita, Krula, Loup či Bartoš. A na lavičce stála jedna z legend novodobé Zbrojovky, někdejší vynikající obránce či záložník Marek Zúbek.