Béčko porazilo Polnou 5:0

B r n o - Brněnský B tým vybojoval ve druhém utkání druhou výhru. Na domácím hřišti v Bystrci porazil Polnou brankami Lacíka, Rogožana, Matuly, Purriniho a Bandy 5:0.

Zbrojovka kráčela od úvodních minut za výhrou. První branku obstaral po rozehrávce přímého kopu přesnou ranou Barnabáš Lacík, za další čtyři minuty pak Yosi vysunul Lukáše Rogožana a bylo to 2:0.

Krátce po změně stran odvrátila hostující obrana další Yosiho přihrávku jen k Fabiánu Matulovi, který povedenou ranou zvýšil náskok Brňanů.

Stejný hráč se pak převtělil do role asistenta, v 70. minutě po jeho nahrávce skóroval střídající Denis Purrini. Poslední zásah pak obstaral další čerstvý hráč - odražený míč po rohovém kopu napálil do sítě Marián Banda.